› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Giełda Winyli, kaset i kompaktów na Przystani Grupy Wodnej

› bieżące 15 dni temu    14.09.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Giełda Winyli, kaset i kompaktów na Przystani Grupy Wodnej fot. Nadesłane

Po raz drugi nad rzeką Elbląg będzie możliwość przejrzeć tysiące płyt analogowych i innych muzycznych nośników w poszukiwaniu rzadkich lub ulubionych egzemplarzy. W niedzielę 17 września w kontenerze na Przystani Grupy Wodnej wystawią się kolekcjonerzy winyli, kaset i płyt kompaktowych.

Od kilku lat winylowa płyta, jeden z tradycyjnych nośników muzycznych, przeżywa swoisty renesans. Coraz częściej można je znaleźć w ofercie nie tylko sklepów muzycznych specjalizujących się sprzedaży płyt, ale również na półkach różnych marketów.

Najlepszą okazją na znalezienie poszukiwanej "perełki", niszowego - np pierwszego wydania czy kolekcjonerskiego okazjonalnego wydawnictwa pozostają odwiedziny giełdy płytowej, gdzie w jednym miejscu można zwykle przejrzeć od kilku do kilkudziesięciu tysięcy winylowych albumów i singli. W Elblągu takie giełdy organizowane są przynajmniej raz w roku.

Tym razem, podobnie jak w roku ubiegłym, zapraszamy na Giełdę Winyli, kaset i kompaktów na Przystań Grupy Wodnej. W kontenerze nad rzeką wystawi się kilku lub kilkunastu wystawców z różnych stron Polski przywożąc nowe i używane płyty wszelkich gatunków muzycznych i wykonawców - od obecnie popularnych, przez gigantów, których twórczość należy znać i posiadać po niszowych i niespotykanych wykonawców. Zapraszamy do odwiedzin i "kopania" w skrzynkach. To świetna okazja do poszerzenia swojej kolekcji lub sprezentowania znajomemu melomanowi wyjątkowego upominku.

Giełda Winyli, kaset i kompaktów Przystań Grupy Wodnej (ul. Wybrzeże Gdańskie 12 w Elblągu) niedziela 17 września w godz. 12:00 - 16:00.

Organizatorami Giełdy Winyli są Matt'a Winyla, Winyle dla Ciebie, Grupa Wodna oraz Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.