› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

FURA 2 - Mercedes

› prezentacje ponad rok temu    17.04.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 209 / 97%
A A A

Mercedes W123/230E, pojemność 2.3, rocznik 1981, rodzaj paliwa - benzyna / gaz, przebieg pojazdu - 262 tyś. Beata posiada auto od 2012 roku

Jestem 32- letnim granatowym ''Mesiem". Pochodzę z Warszawy, moja ''pańcia'' przygarnęła mnie na stałe i osiadłem na Warmii. Na moim lakierze miejscami malowniczo odgryza się rdza. Jestem pięknym beczkowatym KLASYKIEM, z wielką duszą nie pasującą do teraźniejszych "wyspojlerowanych" i ''uskrzydlonych'' pocisków... Dla mojej ''pańci'', to jak szatan- odpalam na raz, ograniczam palenie...- przerzucam się na gaz, nie gubię oleju...-no chyba, że znaczę teren. Nie lubię czerwonych świateł, wiecznych objazdów, chamstwa na trasie i fotoradarów- bo lubię sobie pocisnąć :) Lubię wolność i swobodę, gorące spa na automyjni. Głośną muzą i towarzystwem też nie gardzę- chociaż czasami narzekają na zapadające się fotele :( Mam przytulną chatę, którą dzielę z kumplem'' Trabim''- lubię go, ale gówniarz doczekał się lakieru szybciej niż ja... Pomóżcie zdobyć mi nowy ''GAJEREK'', podrasować "SERDUCHO'', zdobyć odjazdowe ''MOKASYNY'' bym mógł odnaleźć się wśród młodszego towarzystwa. KLIKAJCIE na mnie :) To ja Mesio.


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

 1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
 2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
 3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.2 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  .

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (3)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Stahu
  ponad rok temu ocena: 50%  3
  Jest moc niema lipy...
  ~ zosia
  ponad rok temu ocena: 50%  2
  właśnie taką metafuroze powinien samochodzik klasyk wygrać!!! dostać to drugie życie!! a nie jakies tam nowoczesne bmw hondy calibry czy inne gady zjeżdżone przez młodocianych rajdowców.. sam opis autka daje do myślenia... niech powróci dziadek na polskie drogi... trzymamy kciuki.
  ~ mesio81
  ponad rok temu ocena: 50%  1
  Dzięki za komentarz, aż się ciepełko na duchu robi :)
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.