› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

FURA 15 - Mercedes wiśnia

› prezentacje ponad rok temu    17.04.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 32 / 63%
A A A
FURA 15 - Mercedes wiśnia

Mercedes Benz W140pojemność 3.5 Turbo, rocznik 1993, rodzaj paliwa - diesel, przebieg pojazdu - 260 tyś. Maciej posiada auto od 2011 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Dam sobie głowę uciąć, że jednym z pierwszych słów zaraz po wykrzyczanym „mama” i „tata”  musiało być słowo „Mercedes”. Kiedy inni płakali w sklepie przed rodzicami błagając o kupno lizaka lub nowej zabawki, ja patrzyłem z zadumą na Mercedesy. Zawsze byłem rozczarowany, gdy pod choinką znajdowałem instrumenty muzyczne, lalki bohaterów z bajek, tylko nie Mercedesa. W szkole chwaliłem się, że jak dorosnę będę miał swoją GWIAZDĘ (inni reagowali na to pukaniem się w głowę, a ja własne marzenia postanowiłem kiedyś zrealizować). W końcu przyszedł czas, że  otrzymałem to, czego tak bardzo pragnąłem, a cała reszta mogła patrzyć i wspominać moje słowa sprzed kilku lat. Jeżdżę autem, którego projekt kosztował ponad miliard dolarów. Dawno temu czytałem gdzieś, że amerykańscy uczeni zbadali dwie grupy menedżerów: jeżdżących Mercedesem i BMW. Znaleźli poważne różnice osobowościowe między reprezentantami tych grup. W skrócie: Mercedes – spokojni, stateczni, zrównoważeni itp. BMW – dynamiczni, energiczni itp. Idealnych kobiet nie ma, ale samochody istnieją skoro mój Mercedes pasuje do mnie w 100 %, dlatego nigdy nie będziemy mieli siebie dość.​


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

 1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
 2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
 3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.15 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (4)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ mesio81
  ponad rok temu ocena: 0%  4
  Hej...solidarnie dałam głos, ale odlot, ściema co(?)...spoko my już działamy,-tapicerka się szykuje, spawanko, malowanko...będzie piękny, za jakieś 2 lata... ;)
  ~ subi1991
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  Nie ma rzeczy niemożliwych :) Zawsze można dokonać czegoś więcej :) Samochód zadbany tylko i wyłącznie przez miłość jego właściciela :)
  ~ HADES
  ponad rok temu ocena: 0%  2
  Jak człowiek coś kocha to widać od razu. Super samochód.
  ~ HADES
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  Zaraz po Alfie chciałbym zobaczyć jaki efekt będzie wpompowania jeszcze 20 kawałków w ten samochodzik. Wycackany, zadbany jak niejedna pańcia po trzydziestce ;)
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.