› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Fotografia od podstaw w miesiąc

› bieżące ponad rok temu    8.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Fotografia od podstaw w miesiąc

Niektórzy mówią, że w czasach, gdy każdy ma w telefonie całkiem przyzwoity aparat, zdjęcia mogą robić wszyscy. Jakość zdjęcia nie zależy od samego sprzętu, ale przede wszystkim od oka i kreatywności tego, kto za aparatem stoi. Tego właśnie możesz się szybko nauczyć.

Miesięczny kurs fotografii to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby w twórczej atmosferze poznać podstawy robienia dobrych zdjęć. Niezależnie od tego, czy posiadasz mniej lub bardziej profesjonalny sprzęt fotograficzny i jak dużo zdjęć zrobiłeś pokażę Ci techniki znane tylko zawodowym fotografom. A wtedy Twoja fotografia nabierze magicznej atmosfery.

Na podstawowym kursie miesięcznym nauczysz się jak zrobić dobre zdjęcie oraz poznasz elementy obróbki fotografii w programach graficznych. To pozwoli ci świadomie podejść do własnego warsztatu twórczego i wykorzystać potencjał, który w tobie drzemie niezależnie od tego, czy będziesz pracować aparatem cyfrowym czy analogowym.

Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy o technikach fotografii, tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić. W trakcie miesięcznych zajęć stworzysz własne małe portfolio, weźmiesz udział w prezentacji i omówieniu prac, a twoje zdjęcia znajdą się na wystawie podsumowującej kurs. To doskonały pomysł, by kreatywnie rozpocząć rok.

Najważniejsza w fotografii jest kreatywność i sposób patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Skorzystaj i naucz się czegoś zupełnie innego.

Miesięczny podstawowy kurs fotografii to oferta dla rozpoczynających przygodę z robieniem ciekawych zdjęć. Zajęcia odbywają się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu raz w tygodniu od 17.00 do 20.00. 
Kurs rozpocznie się 4 kwietnia, a skończy 25 kwietnia. 
W sumie odbędą się 4 spotkania po 3 godz., czyli 12 godziny zajęć praktycznych.

Całkowity koszt kursu wynosi 470 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694-155-665 lub ze strony www.10pracownia.pl. (kursy i szkolenia)

Artur Kalinowski

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gz
11 miesięcy temu 1
39,2 zł za godzinę.Drogo.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.