› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Fotobudka na weselu – alternatywa do fotografa ślubnego?

› poradnik 8 miesięcy temu    16.05.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Fotobudka na weselu – alternatywa do fotografa ślubnego?

Fotobudki nie są niczym nowym w Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawiają się na większości rodzinnych uroczystości. W naszym kraju także coraz częściej można je spotkać, a zdecydowanie najczęściej fotobudki goszczą na weselach. Fotobudka umożliwia samodzielne wykonanie zabawnych zdjęć oraz stanowi wspaniałą atrakcję dla gości w każdym niemal wieku. Czy jest ona jednak w stanie z powodzeniem zastąpić na weselu fotografa ślubnego?

Fotobudka na weselu – czym ona właściwie jest?

Fotobudka to nic innego, jak mobilne urządzenie działające na zasadzie mini studia fotograficznego. Może być dowieziona w dowolne miejsce oraz ustawiona na czas trwania uroczystości po to, aby goście mogli z niej korzystać i samodzielnie robić sobie zdjęcia. Aby wykonać za jej pomocą pamiątkowe zdjęcie wystarczy bowiem wejść do fotobudki i nacisnąć start na jej ekranie dotykowym. Automat wykona serię zdjęć i po kilku chwilach także je wydrukuje.

Fotobudka to oryginalny dodatek do przyjęcia weselnego, który daje gościom dużo radości oraz stanowi znakomite urozmaicenie praktycznie każdej zabawy. Czy jednak decydując się na obecność fotobudki na weselu możemy z powodzeniem zrezygnować z usług profesjonalnego fotografa ślubnego?

Fotograf ślubny a fotobudka do wynajęcia

Wiele osób zastanawiając się nad wynajmem fotobudki liczy na to, że dzięki niej uniknie dodatkowego kosztu, jakim jest opłacenie honorarium fotografa ślubnego. Nic jednak bardziej mylnego!

Fotobudka, mimo tego, że stanowi wspaniałą atrakcję dla gości, nie zastąpi bowiem kompleksowej usługi, jaką świadczy profesjonalny fotograf ślubny. Decydując się na jej wynajęcie powinniśmy więc traktować fotobudkę raczej jako dodatkową atrakcję dla gości niż jako pełnoprawną usługę fotografii ślubnej. Tę funkcję pełni bowiem fotograf ślubny.

Fotograf ślubny to osoba, której zadaniem jest towarzyszenie nam podczas ślubnych przygotowań, ceremonii zaślubin w kościele oraz podczas zabawy weselnej. To dzięki jego obecności oraz pracy będziemy mogli cieszyć się profesjonalnie wykonanymi zdjęciami ślubnymi. Takich fotografii nie zapewni nam natomiast żadna, nawet najlepsza fotobudka, gdyż służy ona raczej do zabawy i amatorskiego wykonywania zabawnych zdjęć. Fotobudka będzie także obecna wyłącznie w czasie naszej zabawy weselnej.

Najlepszy fotograf ślubny – gdzie go szukać?

Decydując się na urozmaicenie swojego wesela poprzez wynajem fotobudki nie powinniśmy więc jednocześnie rezygnować z usług profesjonalnego fotografa ślubnego.

Warto jednak wiedzieć, że niektórzy z nich oferują nowożeńcom usługę wynajmu fotobudki. Jeśli więc zależy nam na połączeniu tych dwóch elementów, a nasz ślubny budżet na to pozwala, warto wybrać fotografa ślubnego, który posiada w swojej ofercie fotobudkę. Gdzie go można znaleźć?

Z powiedzeniem możemy skorzystać z oferty fotograf ślubny Dolnośląskie na Weselezklasa.pl, gdzie znajduje się rozbudowana baza sprawdzonych fotografów ślubnych z każdego województwa w Polsce i oferty wynajmu fotobudek.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.