› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Fitness 50 +

› sport ponad rok temu    28.01.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Fitness 50 +

Gimnastyka i zajęcia sportowe są niezbędne w każdym wieku, warto też żeby były dopasowane do potrzeb i możliwości naszego organizmu. Zajęcia fitness 50+ to nowa propozycja Centrum Tańca Promyk dla nieco bardziej dojrzałych elblążan.

- W 2015 roku prowadziliśmy projekt „Bądź w doskonałej formie – aktywny senior", w ramach którego realizowane były zajęcia fitness dla seniorów – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Tak bardzo spodobały się uczestnikom, że po zakończeniu projektu wystąpili z prośbą o odpłatne kontynuowanie zajęć.

Fitness 50 + odbywać się będzie w każdą środę o godz. 15.00 w Centrum Tańca Promyk. Prowadzić je będzie Patrycja Dyrmo-Kowalczyk.

- Zajęcia mają na celu opóźnienie procesu starzenia, poprawę stabilizacji kręgosłupa oraz ogólnego stanu zdrowia –mówi instruktorka. – Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia z profilaktyki kręgosłupa, ćwiczenia stabilizacyjne oraz równoważne, przy pomocy piłek, a także elementy pilatesu, jogi i tańca. Wszystkie ćwiczenia dostosowane będą do możliwości uczestników.

Zajęcia przyniosą wiele korzyści - lepsze samopoczucie, likwidację napięć mięśniowych i bólów pleców, usprawnienie układu krążenia i układu oddechowego oraz poprawę postawy i wzmocnienie sylwetki. Dodatkowo podczas zajęć uczestnicy będą mogli odreagować codzienny stres, napełnić się pozytywną energią i zawrzeć nowe znajomości.

To nie jedyna propozycja, jaka jest w ofercie Centrum Tańca „Promyk". W każdy poniedziałek odbywają się także zajęcia taneczne 50+.

- I dla tych osób, które zdecydują się na uczestnictwo w obu zajęciach (50+ i Fitness 50+), koszt miesięcznego karnetu wynosić będzie 50 zł. Dla osób, które uczęszczać będą tylko na jedne z zajęć: 50+ lub Fitness 50+ miesięczny koszt zajęć to 30 zł – dodają organizatorzy kursów. - Na pierwsze spotkanie (3 lutego), każdy może przyjść i sprawdzić, czy dana forma aktywności mu odpowiada i dopiero po zajęciach zdecydować.

Karnety będą wymagane na kolejnym spotkaniu. Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80, tel. 55 611 01 30; 609 977 220 lub e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.