› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Firma z Elbląga walczy z konkurencją z Warszawy, Łodzi i Poznania. Ma szansę wygrać

› biznes ponad rok temu    8.05.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Cztery firmy, w tym jedna z Elbląga walczą o zamówienie na: prowadzenie kampanii promocyjnych oraz informacyjnych dotyczących wydarzeń miejskich. Chodzi między innymi o plakaty, spoty reklamowe radiowe i telewizyjne oraz wyświetlane na ekranach LED. Największe szanse ma elbląska firma. Jej cena jest najniższa.

Miasto szuka firmy, która będzie prowadziła kampanie promocyjne oraz informacyjne dotyczące wydarzeń miejskich. Chodzi między innymi o plakaty, spoty reklamowe radiowe i telewizyjne oraz wyświetlane na ekranach LED. Firma musi się wykazać realizacją kampanii promocyjnej za 80 tys. zł brutto lub trzema latami doświadczenia.

W Biuletynie Informacji Publicznej miasto zamieściło informację o przetargu na „Realizację kampanii promocyjnej oraz informacyjnej wydarzeń miejskich w 2017 roku”.

Chodzi o wyłonienie firmy, która zajmie się przygotowaniem projektów graficznych, drukiem i dystrybucją plakatów dla ośmiu kampanii promocyjnych. Jeszcze do tego zajmie się produkcją i emisją 12 różnych spotów reklamowych wraz z lektorami i podkładem dźwiękowym w stacji radiowej o charakterze co najmniej regionalnym, emitującym codzienne audycje informacyjne o Elblągu: łącznie 400 emisji 30-sekundowych.

Elbląg zobaczymy także na srebrnym ekranie.

Produkcja 2 spotów telewizyjnych reklamowych 50 - 60 sek. z podkładami muzycznymi i lektorem, stanowiących zapowiedź wydarzeń miejskich, które będą emitowane w telewizji. Swoim zasięgiem obejmuje ona  Elbląg i Braniewo.

Spot reklamowy do 60 sek., emitowany w blokach reklamowych 23 razy na dobę, po jednym spocie w jednym bloku. Zamówienie obejmuje realizację 4 kampanii, z której każda trwa 7 dni

- informuje w ogłoszeniu zamawiający.

Reklama będzie widoczna na ekranach LED.

Produkcja i emisja spotów reklamowych 15 sek. na 4 ekranach LED o minimalnej wielkości 11 metrów na 2 m, usytuowanych przy głównych ulicach w Elblągu. Zamówienie obejmuje realizację 6 kampanii, z której każda trwa 7 dni. Spot wyświetlany nie rzadziej niż co 3 minuty, w godzinach od 6.00 do 22.00

- czytamy w ogłoszeniu.

Firma musi jeszcze zająć się bilbordami oraz wystawami plenerowymi. Kryterium jest nie tylko cena (60 procent), ale i „przygotowanie projektu graficznego, wydruk i montaż dodatkowych plansz wystawy zewnętrznej” (40 proc.).

Na poprzedni przetarg zgłosiło się sześć firm i został on unieważniony. Teraz o zamówienie walczyą cztery firmy:

 1. Oferta nr 1:

APLAN Michał Wasilewski z Łodzi

cena (brutto) oferty – 81 979,50 zł

 1. Oferta nr 2:

Agencja Reklamowa dsk sp. z o.o. z Warszawy

cena (brutto) oferty – 90 931,19 zł

 1. Oferta nr 3:

TARRAYA S.A. z Poznania

 1. Oferta nr 4:

GRUPA MERLIN ANDRZEJ DUSZYŃSKI z Elbląga

cena (brutto) oferty – 73 431,00 zł

Przed otwarciem ofert miasto podało cenę 80 tys. zł. Wzystkie firmy zapewniają przygotowanie projektu graficznego, wydruk i montaż 10 dodatkowych plansz wystawy zewnętrznej

Zakończenie akcji promocyjnych oraz informacyjnych jest przewidywane na 31 grudnia tego roku.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anonimek1
ponad rok temu 1
A gdzie wycena oferty nr 3 ? Proszę o zuupełnienie artykułu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.