› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Feromony - nasi sprzymierzeńcy w uwodzeniu

› bieżące 5 miesięcy temu    4.12.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Feromony - nasi sprzymierzeńcy w uwodzeniu

Zaloty od wieków są nieodłącznym elementem w relacjach kobiet i mężczyzn. Wraz z biegiem lat przybierały jednak one różne formy. Dawniej zalotami były wszelkiego rodzaju umizgi i psoty, nawet gawędzenie przy płocie i ognisku. Sama wizyta kawalera w domu Panny w okresie świątecznym - była swoistą deklaracją matrymonialnych zamiarów i pewnego rodzaju zobowiązaniem.

Równouprawnienie w zalotach

Generalnie, uwodzenie było obwarowane i ograniczone różnymi zaleceniami oraz określonymi regułami. Później okazją do okazywania sobie zainteresowania i starania się o względy płci przeciwnej, były zaproszenia na bale czy miłosna korespondencja (listy). Stroną bardziej aktywną i inicjującą zaloty, zazwyczaj był mężczyzna. Dzisiaj jest już inaczej - nie ma sztywnym zasad, jakim podlegać powinny zaloty. Panuje tutaj praktycznie pełna swoboda i dowolność, a w zakresie czynienia starań o zainteresowanie - obowiązuje równouprawnienie. Nie zmieniło się jedno - zarówno kiedyś, jak i obecnie, mężczyznom wydaje się, że to oni zdobywają, a kobietom - że to one uwodzą.

Aktualnie w internecie można znaleźć niezliczoną ilość różnych poradników i publikacji na temat najskuteczniejszych technik zalecania się czy też sztuki uwodzenia. Autorzy prześcigają się w formach oraz oryginalnych pomysłach w tym względzie. Rzeczywiście, w wymyślaniu metod, jakie mogą pomóc nam w osiągnięciu zamierzonego celu, ukierunkowanego na płeć przeciwną, ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze predyspozycje charakterologiczne i obszary wrażliwości. Umiejętność dopasowania własnych możliwości do oczekiwań strony adorowanej, ma szansę na doprowadzenie do tzw. sprzężenia zwrotnego w sferze zauroczenia, uwodzenia i w efekcie do pożądanego przełomu w relacji dwojga ludzi.

Feromony mówią o nas wszystko

Bywa jednak, że naszym działaniom towarzyszą niepowodzenia, czasami czujemy, że zabrakło dosłownie odrobiny szczęścia lub tego "czegoś". Na właśnie - "czego"? Oglądaliście kinowy film "Pachnidło"? Słyszeliście o feromonach? Zgodnie z literaturą fachową, feromony są to naturalne zapachowe substancje chemiczne, które wytwarza nasz organizm. Niektórzy twierdzą, że są one lustrzanym odbiciem naszego wnętrza, pragnień, chęci, a emitowane są przez nasze ciało dla celów niewerbalnej komunikacji z otoczeniem na różnych płaszczyznach. Służą podświadomej komunikacji/informowaniu drugiego człowieka o naszych zamiarach, oczekiwaniach, a co najważniejsze potrafią podprogowo stymulować zachowaniem czy zwrotną reakcją tej osoby, bardzo często o pożądanym przez nas efekcie. Najczęściej mają one wpływ na pociąg seksualny, ponieważ dowiedziono, że ich głównym zadaniem jest łączenie osobników różnych płci w obrębie jednego gatunku w pary. Zgadza się, feromony wydziela nie tylko ciało człowieka, ale także większości zwierząt. Wnioski płynące z wyników badań naukowych są takie, że nasze wewnętrzne potrzeby i emocje mają bezpośredni wpływ na to, jaki wydzielamy zapach, a to jak pachniemy, ma z kolei wpływ na to, jak jesteśmy odbierani przez otaczających nas ludzi. Feromony są jak nasza wizytówka.

Kup gotowy zapach!

Hmm, gdyby tak można było sięgnąć po cudowny eliksir, za sprawą którego nikt nie oparłby się naszemu urokowi...Nie musisz marzyć o takim specyfiku, bo on już istnieje! W sieci znajdziecie mnóstwo "polepszaczy" i specyfików mających wesprzeć Was w skutecznych staraniach o względy drugiej osoby. Z całą pewnością warto jest sięgnąć po sprawdzone produkty, jakie znaleźć można pod tym adresem świat-feromonowdesire.pl

Na stronie tej, oprócz informacji uzupełniających ten rozległy i fascynujący temat, kupicie specjalne perfumy - feromony z linii Love & Desire. W ofercie dostępne są sprawdzone przez olbrzymią rzeszę klientów - produkty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oryginale nuty zapachowe zaklęte w gustownych flakonach pobudzą zmysły każdego! Od dziś macie ważnego sprzymierzeńca, który może Wam pomóc na etapie uwodzenia. Gorąco polecam!

Jednak same feromony nie wystarczą..

O czym warto jeszcze wiedzieć? Rolą odpowiedniego doboru zapachu, niekoniecznie musi być uwodzenie i flirt. Pamiętajmy, że dzięki zapachowi (i feromonom) możemy skuteczniej oddziaływać na ludzi i uwodzić w innych obszarach naszych zainteresowań. Łatwiej osiągać dzięki niemu różne cele (chociażby zawodowo-biznesowe) i wywierać podświadomie wpływ  na szereg pożądanych przez nas rozstrzygnięć w codziennym życiu. Nie zapominajmy jednak, że feromony to nie panaceum na wszelkie nasze zmartwienia i dylematy. Mogą one wspomóc nas w skuteczniejszych staraniach, natomiast zawsze są tylko jednym z wielu elementów składających się na sukces. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.