› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Ferie z lodowiskiem w Elblągu

› bieżące 5 dni temu    24.01.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ferie z lodowiskiem w Elblągu fot. MOSiR Elbląg

W czasie zimowego wypoczynku warto przekonać się, jak przyjemna może być aktywność sportowa. Jedną z ciekawszych propozycji jest jazda na łyżwach. Przez cały okres trwania ferii można korzystać z licznych wejść na taflę na lodowisku Helena.

Ślizgawki cieszą się dużą popularnością w naszym mieście. Od momentu otwarcia lodowiska, każdy może skorzystać z wejść na lód w czasie dni roboczych oraz w weekendy. Liczba sesji zwiększa się jednak podczas ferii zimowych. Wtedy to na łyżwy można wybrać się codziennie. Atrakcyjną formą sportowej rekreacji po pracy, może być skorzystanie z tafli lodowiska. W tym celu podczas ferii zapraszamy na taflę codziennie.

Od poniedziałku do piątku ślizgawki startują o 18 i 19. W soboty i niedziele odbywają się według tradycyjnego harmonogramu w sezonie otwarcia lodowiska, czyli o 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zabawy i doskonalenia umiejętności na lodzie, przy popularnej muzyce.

W ramach Ferii z MOSiR-em na darmowe ślizgawki zapraszamy od poniedziałku do piątku. W te dni odbędą się dwie bezpłatne sesje o 12 i 13. Podczas pierwszej trwa zazwyczaj jazda dowolna, połączona z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi dla dzieci i młodzieży.

Mowa tu o turniejach mini hokeja, konkurencjach sprawnościowych, a także festynach lodowych. Druga to swobodne korzystanie z całej tafli. Bilet na ślizgawkę to koszt 11 zł (normalny) lub 7,50 zł (ulgowy). Można również zakupić karnet.

Przypominamy, że podczas wszystkich wejść jest możliwość wypożyczenia łyżew. Wypożyczalnię prowadzi klub sportowy Orzeł Elbląg. Cena za parę to 10 zł.

Więcej informacji, szczegółowy cennik oraz plan Ferii z MOSiR-em 2023, dostępnych na stronie mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.