› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

EPEC obsłuży Tramwaje Elbląskie i Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu

› bieżące 6 miesięcy temu    3.02.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
EPEC obsłuży Tramwaje Elbląskie i Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu fot. elblag.net/archiwum

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w tym roku zaopiekuje się instalacjami ciepłowniczymi w budynkach administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych oraz w nieruchomościach należących do spółki Tramwaje Elbląskie.

Od początku roku EPEC ma pod swoją opieką węzły cieplne, instalacje wewnętrzne centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz instalacje wodno-kanalizacyjne w budynkach miejskiej spółki Tramwaje Elbląskie. Wraz z początkiem lutego EPEC rozpoczął współpracę z Zarządem Budynków Komunalnych. Tutaj także spółka zajmie się instalacjami ciepłowniczymi, jak i wodno-kanalizacyjnymi. Pod swoją opieką będzie miała 183 budynki zarządzane przez ZBK.

- Od ponad roku sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę usług okołociepłowniczych - komentuje Andrzej Kuliński, prezes Zarządu Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. - Widzimy zapotrzebowanie na rynku na takie usługi. Nasi fachowcy są w stanie zadbać o stan infrastruktury należącej nie tylko do naszej spółki. W tym zakresie obsługujemy coraz więcej spółdzielni i instytucji, czego dowodem jest m.in. podpisanie umów z ZBK oraz Tramwajami Elbląskimi.

W ramach umów EPEC będzie realizował usługi konserwacyjne jako pogotowie techniczne do 31 grudnia 2022 r. Oba kontrakty są efektem postępowań zakupowych przeprowadzonych przez ZBK i Tramwaje Elbląskie.

Nowy obszar działalności EPEC

Usługi okołociepłownicze w zakresie konserwacji instalacji wewnętrznych centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych to nowy obszar działalności EPEC. Jest on wynikiem reorganizacji spółki. Powołany pod koniec roku 2021 Wydział Wykonawstwa i Remontów EPEC liczy 55 osób, które wykonują zarówno prace przy projektach zewnętrznych, jak i wewnętrznych spółki

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.