› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elblążanka w reality show „Wyspa przetrwania” w Polsacie (+wideo)

› rozrywka ponad rok temu    8.08.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanka w reality show „Wyspa przetrwania” w Polsacie (+wideo) fot. Facebook/Ewa Orzechowska

Elblążankę, Ewę Orzechowską zobaczymy niebawem w reality show „Wyspa przetrwania” w Polsacie. Sceny do programu były nagrywane w najbardziej egzotycznych zakątkach świata: w Australii, Fidżi na Wyspach Cooka, Samoa oraz w Malezji, Tajlandii, Indonezji Chinach, Filipinach, Kambodży, Wietnamie.

Ewa Orzechowska zanim dostała się do programu Polsatu była twarzą polskiej marki odzieżowej Patriotic”. Zdobyła siódme miejsce w kategorii Bikini Fitness, Mistrzostw Polski federacji IFBB w Kielcach. 
Te umiejętności na pewno przydadzą się w programie  survivalowym. Rzecz dzieje się na odciętej od świata wyspie. Rozgrywa się prawdziwa walka o przetrwanie. 

Uczestnicy muszą zapewnić sobie ogień i schronienie, codziennie walczą o żywność i przedmioty codziennego użytku oraz przede wszystkim o totem gwarantujący nietykalność na tzw. radach wyspy, na których wybierają spośród siebie osobę, która ma opuścić wyspę. W trakcie wykonywania zadań, muszą wykazać się siłą, odwagą, pamięcią, wytrwałością i sprytem, ale równie ważne są układy i sojusze zawarte między nimi

- czytamy na stronie Polsatu.

Jesienią zobaczymy program na ekranach telewizorów. Trzymajmy kciuki, by pani Ewa znalazła się w finale z innym uczestnikiem reality show. Zwycięży ten, który otrzyma większą liczbę głosów od wyeliminowanych już konkurentów. Jaka główna nagroda?

Są to zazwyczaj pieniądze

- tyle ujawnia Polsat w sprawie nagród. 

W USA, zwycięzca otrzymuje milion dolarów i samochód, we Francji - 100 tysięcy euro.  
Na świecie program cieszy się ogromną popularnością. Jak dotąd był realizowany w 50 krajach na całym świecie. Doczekał się między innymi 11. edycji we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii. 

W USA tygodnik „Time” zamieścił go na liście 100 największych programów telewizyjnych, a wśród programów reality - show nie ma sobie równych

- zapewniają autorzy polskiej wersji.

Zapraszamy do obejrzenia spotu zapowiadającego program. 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.