› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

komentowane

oceniane

Elblążanin zatrzymany za pobicie Ukraińca

› policja 5 miesięcy temu    9.01.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanin zatrzymany za pobicie Ukraińca

Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie obywatela Ukrainy, do którego doszło 21 grudnia 2018 roku w pociągu. 28-letni mieszkaniec Elbląga najprawdopodobniej dziś zostanie doprowadzony do prokuratury. Policjanci ustalili również tożsamość drugiego sprawcy tego przestępstwa, a jego zatrzymanie to kwestia czasu.

Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu pracowali nad sprawą pobicia obywatela Ukrainy, do którego doszło 21 grudnia 2018 roku w pociągu na trasie Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk Główny. Funkcjonariusze oprócz zabezpieczenia śladów na miejscu zdarzenia, weryfikacji policyjnych baz danych i rozmów ze świadkami zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu i zdecydowali o publikacji wizerunku tych mężczyzn w mediach. 

Niemal natychmiast po publikacji, do policjantów zaczęły napływać różne zgłoszenia. Kilka z nich potwierdziło informacje zdobyte już przez kryminalnych z Wrzeszcza. Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania, które wprowadzili do policyjnych baz danych. Dzięki temu policjanci z Oddziału Prewencji Policji, którzy patrolowali wczoraj ulice Sopotu, przy ul. Sobieskiego zatrzymali poszukiwanego przez policjantów z Gdańska mężczyznę. 28-letni mieszkaniec Elbląga został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. Dziś zostanie przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. 

Policjanci cały czas poszukują drugiego mężczyzny, jego tożsamość jest znana, a zatrzymanie jest kwestią czasu.

KWP w Gdańsku

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lul
5 miesięcy temu ocena: 0%  1
jak to zatrzymany? za pobicie banderowca powinien być medal
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.