› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elblążanin z kolegami z The Voice Kids nagrał teledysk

› rozrywka ponad rok temu    2.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanin z kolegami z The Voice Kids nagrał teledysk  fot. Facebook.com/4Dreamers

Maksymilian Więckowski, znany nie tylko elblążanom z The Voice Kids, nie przejął się tym, że nie dostał się do finału. Założył z kolegami poznanymi w programie zespół 4DREAMERS i już ukazał się debiutancki singiel Sekret.

Maksymilian Więckowski śpiewa w zespole "Szalone małolaty", znanym ze swoich sukcesów, zdobył też wiele nagród na festiwalach piosenki. Jednak popularność dał mu udział w The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno wszyscy jurorzy odwrócili fotele, by zobaczyć kto tak pięknie śpiewa. Byli zachwyceni Maksem. Mógł wybrać drużynę każdego z jurorów, zdecydował się na Tomsona i Barona. Niestety 3 lutego odpadł z programu. 
Nie przejął się tym, ale z kolegami z programu założył zespół 4DREAMERS i nagrali wspólnie  debiutancki singiel Sekret. Na YouTube po pięciu dniach miał 758 tys. 615 wyświetleń. Zdania internautów o piosence są podzielone, od zachwytu po totalną krytykę. Singiel SEKRET znajdziecie już w serwisach cyfrowych:
https://UmusicPL.lnk.to/4DreamersSekret 

Maksymilian Więckowski śpiewa w zespole "Szalone małolaty". Gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal  2016 w kategorii  zespół  wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz  Międzynarodowy Festiwal Piosenki  i Tańca  w Koninie 2016 r.  zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy” . W  2017 r.   Maksymilian zakwalifikował się do   programu Fundacji Kochajmy zabytki  „ Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku gwiazd: MEZO, Katarzyny Cerekwickiej, Kamilia Bednarka i Eweliny Lisowskiej oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych, spędził tydzień czasu w Nowym Jorku  i  pod okiem gwiazd   wystąpił  podczas koncertu dla Polonii w sali Warsaw. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu 

Posłuchaj i obejrzyj debiutancki singiel zespołu 4DREAMERS 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.