› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elblążanin z kieszeniami wypchanymi narkotykami szedł jezdnią

› bieżące 4 miesiące temu    21.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanin z kieszeniami wypchanymi narkotykami szedł jezdnią fot. KMP Elbląg

24-latek był po narkotykach, a kieszenie miał pełne amfetaminy i marihuany. Policjanci zatrzymali go jak spacerował nocą nieodpowiednią stroną jezdni. Za niewłaściwy kierunek przechadzki został pouczony ale za posiadanie środków zakazanych usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Grochowskiej w Elblągu. Policjanci zauważyli młodego mężczyznę ochoczo podążającego w kierunku funkcjonariuszy. Spacerował nocą nieodpowiednią stroną drogi. Mógł zostać potrącony przez samochód.

Dlatego też policjanci wylegitymowali go i pouczyli o zagrożeniu potrąceniem przez samochód. Jednak jego niestandardowe zachowanie (plątanie się w odpowiedziach i chęć ucieczki) wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Na pytanie, czy ma przy sobie zakazane rzeczy odpowiedział z entuzjazmem - tak. Następnie wyjął z kieszeni foliowe zawiniątka z amfetaminą i marihuaną. Powiedział, że znalazł je na dworcu PKP i po prostu sobie je wziął. 24-latek został przewieziony do komendy i tam przyznał się do posiadania i zażywania tych środków. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.