› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elblążanin poskarżył się na firmę kurierską: „niech jej pracownicy nauczą się wyraźnie pisać”

› bieżące 11 miesięcy temu    17.07.2017
Witold Chrzanowski
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. internet

Nasz Czytelnik poskarżył się na jedną z firm kurierskich, której pracownik tak nieczytelnie wypełnił awizo, że nie można teraz ustalić numeru przesyłki.

Gdy zadzwoniłem do centrali firmy, poradzono mi, bym skontaktował się z nadawcą przesyłki. Problem w tym, że nie wiem, kto nim może być. Nikt nie zapowiadał, że wyśle paczkę na mój adres – mówi mężczyzna.

Zanim nasz Czytelnik uzyskał tę bezużyteczną, w jego sytuacji, „radę”, próbował rozszyfrować dwunastocyfrowy numer przesyłki.

Pierwsza cyfra to była 7, a druga… Podałem pani w centrali firmy, że to była 9, ale równie dobrze mogła to być 8, bo kurier poprawił cyfrę. Później były dwie mniej więcej czytelne cyfry i kolejna „zagwozdka” - 9, czy 4? Chyba jednak 9, ale głowy bym nie dał; podobnie jak w sytuacji trzeciej cyfry od końca, która równie dobrze mogła być 9 jak i 8. Ostatnie cyfry – wielki sukces! - to z pewnością dwie 6 – opowiada nasz Czytelnik.

Mimo wykazanej chęci do pomocy, pani w centrali nie była więc w stanie ustalić numeru przesyłki.

Nie mam o to do niej pretensji. O to nie mam. Mam natomiast pretensję o to, że nie potrafiła podać mi numeru kontaktowego do kuriera. Poddaje to wątpliwość profesjonalizm firmy – mężczyzna nie kryje zdenerwowania.

A jaki był finał rozmowy?

Poradziła i bym czekał. Kurier pewnie się z panem skontaktuje ponownie – mówi elblążanin.

„Pewnie” - nie brzmi to zbyt przekonywująco.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obserwator
11 miesięcy temu ocena: 0%  6
Ta najlepiej bo kuriera wina A ludzie odbierając paczki wiecznie bez winy ludzie zastanówcie się czasami jacy jesteście dla innych ludzi
~ de
11 miesięcy temu ocena: 100%  5
i tak dhl bije wszystkich na głowe...........
~ Anty
11 miesięcy temu ocena: 67%  4
A w ogóle jak to jest, że ci kurierzy często dzwonią i karzą się spotykać w jakimś punkcie w mieście. Toć to oni są od dostarczania na miejsce.
~ Anon
11 miesięcy temu 3
To może zamów sobie paczke do pracy albo do sąsiada który w przeciwieństwie do Ciebie bedzie w domu -,-
~ xxxxx
11 miesięcy temu 2
Kurier ma podjac probe doreczenia czyli zajechac pod adres zapukac nie ma nikogo zostawic avizo i jechac dalej. Ludzie oni to robia tak samo w godzinach pracy takich jakich wy pracujecie niekt z kurierow nie zaczyna pracy o 16!!!!!!!!!!!!!
~ Wujek dobra rada
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
A jaki problem wpisac te cyfry, w kombinacjach ktore podal wasz czytelnik w wyszukiwarke, w zakladce sledzenie? Teraz kazda firma macos takiego. Jesli wasz czytelnik nie ma, iternetu, od czegojest redakcja? Za ktoryms razem na pewno wyskoczy, info o przesylce. A jesli chodzi o same firmy kurierskie to fakt , strasznie spadl poziom uslug!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.