› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląska policjantka najlepsza w województwie

› policja 6 miesięcy temu    15.04.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
asp. szt. Małgorzata Szysz asp. szt. Małgorzata Szysz  fot. KMP w Elblągu

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Najlepsza w kategorii policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą okazała się elblążanka asp. szt. Małgorzata Szysz. 

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Po raz kolejny spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą.  Wszyscy oni rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w konkurencjach z wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz w strzelaniu z broni służbowej. Przeprowadzone konkurencje pozwoliły wyłonić najlepszych indywidualnie policjantów poszczególnych specjalności oraz najlepsze drużyny w garnizonie.

Najlepsza  w kategorii policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą okazała się elblążanka asp. szt. Małgorzata Szysz, która pracuje w Wydziale Kryminalnym Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Pokonała podkom. Rafała Dębowskiego z Komedy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim i asp. szt. Kamillę Sobiech z KPP w Kętrzynie. 

- Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mielimy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych  w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. (Podajemy za Policja.gov.pl) – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ uio
6 miesięcy temu 1
Gratulacje.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.