fot. KMP ElblągPolicjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Pierwsze zatrzymanie miało miejsce przy ul. 12 Lutego w Elblągu. W mieszkaniu zatrzymanego 34-latka policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Kolejne zatrzymanie miało miejsce przy ul. Barona w Elblągu. Policjanci skontrolowali kierowcę toyoty. 34-letni elblążanin jechał po alkoholu. Badanie wykazało 0,4 promila. W samochodzie policjanci znaleźli woreczek foliowy z amfetaminą. Badanie testerem potwierdziło obecność tego narkotyku w organizmie podejrzanego.
Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |