› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg: Zabrał lekarzowi pieczątkę i sfałszował skierowanie

› policja 5 miesięcy temu    17.06.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Zabrał lekarzowi pieczątkę i sfałszował skierowanie

Policjanci badają okoliczności dość nietypowego zdarzenia jakie miało miejsce w elbląskim szpitalu. Pewien mężczyzna chciał wymusić na lekarzu, aby ten wypisał mu skierowanie na… rezonans magnetyczny. Gdy lekarz odmówił zwyzywał go, chwycił pieczątkę lekarską i wybiegł z gabinetu. Został zatrzymany przez ochronę a na miejsce wezwano policję.

Cała sytuacja miała miejsce w jednym z elbląskich szpitali. Tam zjawił się 37-latek, który zażądał skierowania na rezonans magnetyczny. Jego zachowanie od początku budziło niepokój wśród personelu. Mężczyzna był, głośny, arogancki. Gdy spotkał się z odmową wydania takiego skierowania, zwyzywał lekarza a następnie chwycił leżącą na biurku pieczątkę lekarską i wybiegł z gabinetu. Pieczątkę wyrzucił na korytarzu po tym jak przystawił ją na czystym skierowaniu. Po około 2 godzinach ponownie zjawił się na szpitalnym oddziale. Tym razem wezwano ochronę.

37-letni mężczyzna został zatrzymany przez pracownika ochrony a na miejsce wezwano policyjny patrol. Agresor spędził noc w policyjnym areszcie. Następnego dnia został przesłuchany. Teraz może odpowiadać za sfałszowanie dokumentacji. Posłużył się bowiem pieczątką, aby sfabrykować skierowanie.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 49
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
A może chciał ratować swoje życie?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.