› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Elbląg wreszcie ma basen z prawdziwego zdarzenia

› relacje ponad rok temu    21.09.2015
Bartłomiej Ryś
komentarzy 17 ocen 8 / 75%
A A A
Elbląg wreszcie ma basen z prawdziwego zdarzenia fot. Mateusz Milanowski

Dziś, 21 września punktualnie o godzinie 14:00 odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”. Nie zabrakło polityków, dzieci i młodzieży z elbląskich klubów, ale przede wszystkim elblążan, którzy już chcą kupić bilet bądź karnet.

Zapraszamy serdecznie do naszego materiału video i galerii zdjęć – tak otwierano dziś CRW „Dolinka” - pierwszy elbląski basen z prawdziwego zdarzenia!

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (17)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ZENEK
  ponad rok temu 17
  Nikt nie wspomina z kad jest pobierana woda do napelnienia basenu. Bo jezeli z pobliskiej rzeczki - wodospadu, to wskazuje, ze niniejsza rzeczka jest skarzona trupim jadem wydostajacym sie z cmentarza DEBIA. wodne cieki gruntowe pochodzenia morenowego na ktorym posadowiony jest cmentarz przedostaja sie do rzeczki SREBRNY POTOK, na wysokosci tzw. "PARASOL - URWISKO KRYSTYNY". Podobny przypadek byl w Pasleku. Trupi jad wytrul hodowle ryb. A u nas na forumpanowie rzujecie szmaty. Sprawa jest bardzo wazna. Co wy na to. !!!
  ~ edekzfabrykim kredek
  ponad rok temu 16
  Jak słysze że nie zabraklo polityków to mi sie nóż w kieszeni otwiera.banda łobuzów, tylko za darmoche nazrec sie i nachlac jeszcze czarny pewnie pokropił
  ~ k88+9
  ponad rok temu ocena: 42%  15
  wyłączna zasług Wilka, co by nie mówić. Reszta Prezydentów w postaci Nowaczyka, , Słoniny, Wróblewskiego mieli to gdzieś.
  ~ droterkot
  ponad rok temu ocena: 100%  14
  Zasługa jest taka że miasto będzie to utrzymywać a nie inwestor, który zapewne zdecydowałby się na aquapark a nie taką sadzawkę. Wilk co najwyżej zasługuje na łopatę i kopać mierzeję.
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  Trochę to wątpliwa zasługa. Takie inwestycje powinny być realizowane przez prywatnych inwestorów a nie przez miasto. Taka inwestycja tylko powiększa zadłużenie miasta.
  ~ Kolo
  ponad rok temu ocena: 86%  12
  Jedno Centrum szumnie otwarte, drugi basen dyskretnie i po cichu zamknięty (kto wie, czy nie na zawsze). Bilans się musi zgadzać, prawda?
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 35%  11
  Tą unijną flagę (a raczej unijną szmatę) to trzeba było wykorzystać co najwyżej do wycierania mokrej posadzki przy basenie. Precz z unijnym okupantem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ NoName
  ponad rok temu ocena: 75%  10
  "Tom" a ty naiwny człowieku naprawdę myślisz że dobroczynna Unia Europejska daje coś z własnych pieniędzy? Za członkostwo w UE i za wdrażanie unijnych regulacji płacimy więcej niż dostajemy z tych rzekomych "dotacji".
  ~ tom
  ponad rok temu ocena: 64%  9
  Mam nadzieję, że na tym basenie nie powstanie twoja śmierdząca noga bo ta "szmata" dała 3/4 kasy na ten basen, jakieś 16 milionów złotych.
  ~ xyz
  ponad rok temu ocena: 33%  8
  No jak Elbląg ma TYLKO basen to co? zjeżdżalni w nim niema, dzieci zawiedzione. Architektura obiektu i kolor beznadziejna, nawet zieleń otaczająca nie rozwesela tego obiektu.
  ~ Makaron
  ponad rok temu ocena: 94%  7
  Może uznacie, że kolejny malkontent się odezwał, ale dla mnie to otwarcie ma charakter wioskowy, z resztą tak jak i całe to polityczne dno (tzn. tło) budowy CRW. Kolejny raz mieszkańcy zostali nabici w polityczna butelkę i najzwyklej w świecie oszukani. Miały być dwie działające pływalnie tymczasem przez ponad miesiąc nie mieliśmy zadnej, a teraz gdy już otwarto nowy obiekt tłok kolejny raz nie pozoli na swobodne korzystanie z uroków tego obiektów. Znów po 7-8 osób na torze i w żaden sposób nie można popływać! fakt jest taki, że ludzie w tym miescie nie potrafią zarządzać obiektami sportowymi co widac i po hali na Grunwaldzkiej i po bałaganie z pływalniami. Wystarczy odwiedzić Ostrowiec Świętokrzyski (miasto o połowę mniejsze od Elbląga) i zobaczyć jak buduje się obiekt dla mieszkańców, a nie pod wybory czy polityczne układy. Pełnowymiarowy basen (50 m długości)! Jak sportowcy mają tu trenować, gdy większość stąd ucieka tam gdzie są normalne warunki do trenowania!
  ~ klofir
  ponad rok temu 6
  Tak to jest jak sie coś robi tylko dla poklasku. To było dobre miejsce na konkretny aquapark z hotelem i odpowiedzialnością inwestora a teraz mamy w zamian utrzymywany przez miasto basenik ciagnący kasę z budźetu.
  ~ olo
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Widocznie basenów i atrakcji więcej w życiu nie widziano
  ~ Do pomorskiego
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  No dobra, a co z basenem odkrytym (największym w Europie)?
  ~ Mateusz Milanowski
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  Przepraszamy, kolega Bartłomiej był pod tak wielkim wrażeniem CRW, że aż miesiące pomylił :)
  ~ Lol
  ponad rok temu ocena: 80%  2
  To może czytaj łaskawie teksty swojego kolegi Bartlomieja i koleżanki Ines :) przed publikacja, bo dla czytelników liczy się JAKOŚĆ! A nie wszystko byle szybko...
  ~ Andrew
  ponad rok temu ocena: 71%  1
  A dziś 21 stycznia? :-) Pośpiech nie służy! Nikt nie sprawdza tekstu?
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.