fot. TVN TurboTVN Turbo zainteresował się słupem, znajdującym się na środku chodnika, przy ul. Kolejowej.
W Absurdach drogowych TVN Turbo opublikował filmik z relacją z wizyty dziennikarzy w Elblągu, przy ulicy Kolejowej ze względu na słup stojący na środku chodnika.
Obejrzyj filmik.
|
Komentarze
(6)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 6 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 5 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 33% | 4 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 3 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 25% | 2 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |