› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg: Uszkodził domofon. Grozi 5 lat odsiadki

› policja 6 miesięcy temu    15.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Uszkodził domofon. Grozi 5 lat odsiadki

53-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, było to po krótkim pościgu. Na swoim koncie miał uszkodzenie domofonu w pobliskiej klatce schodowej. Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Wartość urządzenia ustalono na 700 złotych. Mężczyzna odpowie więc za popełnienie przestępstwa.

Była godzina 8.55 w niedzielę, gdy policyjny patrol prewencji został skierowany przez dyżurnego na ul. Słoneczną. Tam, miało dojść do uszkodzenia domofonu w drzwiach prowadzących na klatkę schodową. Na miejscu policjanci nie zastali już sprawcy, ale ustalili jak wygląda i w co był ubrany. Kilkaset metrów dalej natknęli się na mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, który z kolei widząc radiowóz zaczął uciekać. Policjanci dogonili go i zatrzymali.

Okazał się nim być 53-latek. Mężczyzna nie był w stanie powiedzieć co nim powodowało, że wyrwał panel domofonu wraz z kablami. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Szkodę wyceniono na kwotę 700 złotych. Mężczyzna odpowie więc za popełnienie przestępstwa. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pick
6 miesięcy temu 4
Niech naprawi 6 domofonów !!! Tak jak po złapaniu niszczącego przystanki komunikacji miejskiej zmusić aby również 6 przystanków naprawił , to chyba najlepsza i najkorzystniejsza kara !?
~ miałem mieć
6 miesięcy temu 3
Miało dopiero dojść ? Jak miało dojść to skąd uszkodzenie jest ? Czyli będzie odpowiadał za zamiar uszkodzenia domofonu a nie za jego uszkodzenie ?
~ Danke
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
"Co nim powodowało" ???????
~ lul
6 miesięcy temu ocena: 67%  1
jego nauczyciel na pewno strajkował hahaha
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.