› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg. Tam najwięcej zadłużonych mieszkań

› bieżące miesiąc temu    25.02.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Tam najwięcej zadłużonych mieszkań fot. archiwum Elblag.net

Miasto dysponuje teraz 261 lokalami, których najemcy zostali eksmitowani prawomocnymi wyrokami sądowymi. Najwięcej zadłużonych mieszkań jest  przy ulicy Czerniakowskiej, aż dwanaście. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się lista 261 mieszkań komunalnych objętych prawomocnymi wyrokami eksmisyjnymi. Przed ponad 11 miesięcami temu było ich 351. Prawie rok i 8 miesięcy temu - 287, ponad rok i 9 miesięcy   – 300, a 2 lata i 3 miesiące roku  temu – 143.

Najwięcej zadłużonych mieszkań jest  przy ulicach: Czerniakowskiej – 12, Mickiewicza – 10,  Alei Grunwaldzkiej - 10, Grochowskiej - 7,  przy   Malborskiej – 7 i  Robotniczej – 5.

Można złożyć wniosek lub ofertę zamiany mieszkania na mieszkanie z eksmisji.  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć  listę mieszkań przeznaczonych do zamiany, po eksmisji prawomocnym wyrokiem sądu. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mieszkaniec
miesiąc temu ocena: 100%  3
Za duże pozwolenie jest na zadłużanie mieszkań. Dług można odpracować.
~ fer
miesiąc temu 2
BRAWO Władza! Dalej niech alkohol będzie ponad. Przez ostatnie 30lat wszystkie dzielnice robotnicze zakosztowały w alkoholu. Widać pięknie efekty. Kazdy ma w rodzinie jakiegos alkusa robotnika.
~ ksamol
miesiąc temu ocena: 100%  1
Zadłużone mieszkania? Chyba tylko patologia nie płaci. Dostają socjal, 500+, a to idzie na przelew. Po co płacić? Można w Elblągu znalezć pracę ale po co pracować? Państwo czyli podatnicy da. Bo nierobom się należy. Można zadłużenie w ZBK odpracować, ale po co? Jakoś nie żal mi tych eksmitowanych.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.