› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elblag. Siłownia plenerowa już gotowa

› dzieci i rodzina ponad rok temu    20.12.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elblag. Siłownia plenerowa już gotowa fot. Grażyna Wosińska

W Parku im. M. Kajki zakończyła się budowa otwartej Strefy Aktywności. Powstała siłownia plenerowa i strefa relaksu z grami edukacyjnymi. Koszt wyniósł nieco ponad 916 tys. zł. 

Jak informuje Zarząd Zieleni Miejskiej w Parku im. M. Kajki od strony Alei Piłsudskiego powstał obiekt OSA czyli Otwartej Strefy Aktywności. Wykonawcą byłafirma Bullait Andrzej Ciuchta. Koszt inwestycji wynosi dokładnie 916 tys. 419 zł i 70 groszy. 

Oto szczegóły: 

 - siłownia plenerowa wyposażona w urządzenia siłowe umożliwiające trening ogólnorozwojowy (urządzenie typu narty, urządzenie typu orbitrek, urządzenie typu jeździec, urządzenie typu wioślarz, urządzenie typu pedałki, drążek do podciągania montowany na słupie)
 
- strefy relaksu z grami edukacyjnymi (dwa zestawy gier podwórkowych: I zestaw składający się z 4 gier: młynek, twister, kompas i klasy potrójne; II zestaw składający się z 5 gier: klasy z rybą, lustro podwójne, kalkulator, tarcza i klasy rakieta), 4 ławkami (3 młodzieżowe i 1 z oparciem), stojakiem na 5 rowerów oraz tablicą z regulaminem.

Inwestycja stanowi uzupełnienie istniejących w parku stref z dwoma stołami do gry w tenisa stołowego oraz strefy z placem zabaw i urządzeniami siłowni zewnętrznej (innego typu niż te planowane). Siłownia i strefa relaksu jest przeznaczona dla wszystkich, od dzieci, przez młodzież do dorosłych do seniorów. Siłownia plenerowa zostałą zlokalizowana po prawej stronie strefy ze stołami do tenisa, zaś strefa relaksu – po lewej stronie.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (2)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Lukasz
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Aż nie możliwe .Takie g.... Tonące w błocie za tyle kasy.Chyba się komuś cyferki pomyliły.
  ~ jotka69
  ponad rok temu ocena: 75%  1
  Wygląda to bardzo skromnie, duże pieniądze w stosunku do tego, co widać. Żadnej tablicy, jak korzystać z gier. Nie wiem, ile osób zna zasady do tych gier, a jeszcze ciekawsze - czy faktycznie ktoś z tego skorzysta. Wisienka na torcie - stojak na rowery zwany łamaczem szprych. Według mnie pieniądze wyrzucone w błoto.
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.