› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Elbląg. Przynieś fanty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

› bieżące 8 miesięcy temu    5.12.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Przynieś fanty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyła zbiórka fantów na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z której dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Może to być dosłownie wszystko: książki, zabawki, płyty, obrazy, ale także usługi kosmetyczne i inne. Zbiórka potrwa do samego finału WOŚP. Fanty przynieś do Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Korczaka

Elbląskie aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze cieszyły się powodzeniem. W ubiegłym roku łącznie licytowano ok. 300 przedmiotów, za które uzyskano ponad 21 tys zł.

Kwotę 440 zł osiągnął kalendarz na 2018 r z dedykacją dla mieszkańców Elbląga od reprezentantki Polski – Marty Walczykiewicz (srebrnej medalistki Igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, zdobywczyni 11 medali MS i 8 medali ME oraz kilkudziesięciu medali Mistrzostw Polski; kajakarstwo klasyczne k-1). 

Wśród przedmiotów były te przekazane przez Martę Gałuszewską (zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland”): dwie fotografie na tworzywie z autografem oraz kalendarz ze zdjęciem piosenkarki. Wylicytowane zostały na 13 i 30 zł (fotografie) oraz 11 zł (kalendarz ze zdjęciem). Marta przekazała na licytację również 4 koszulki z autografem. Znalazły chętnych za odpowiednio: 5,11,13 i 20 zł.

Internauci licytowali także dary przekazane przez Elblag.net: dwa artykuły sponsorowane (osiągnęły na licytacji 85 i 100 zł) oraz główny baner reklamowy A1 (140 zł).

Makijaż permanentny brwi ufundowany przez Studio piękności Stella uzyskał na licytacji 565 zł.
Na 430 zł wylicytowana została złota karta do Rodzinnego Parku Rozrywki "Nowa Holandia".

Jak będzie teraz. Zobaczymy. Od wczoraj (4.12)  trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg. Uruchomiono już stronę https://www.wosp-elblag.pl/aukcje

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP. Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi  np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp.  Czekamy na Was !!!

- apeluje Bogusław Milusz, szef elbląskiego sztabu WOŚP. 

Aż do dnia finału aktualne miejsca zbiórki fantów: 
1.Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu ul. Korczaka 34 /sekretariat/                   od pon.- pt.  9.00-17.00 
2.Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 / 26     od pon.- pt.   9.00-16.00 
.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
8 miesięcy temu ocena: 83%  3
"To nie Owsiak zbiera dla dzieci, to dzieci zbierają na Owsiaka!"
~ antykleryk
8 miesięcy temu ocena: 0%  2
~ Eryk - trolu przestań pisać powielane przez pisuar debilizmy. Dzieci nie mogą kwestować, chyba, że z rodzicami i przede wszystkim robią to dobrowolnie bo chcą pomagać. W przeciwieństwie do kościoła, który całą kasę zagarnia dla siebie.
~ bilek
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
te dzieci biora w tym udzial zbierania jako. wolontariusze. ale to mlodziez i dorosli biora w tym udizal wiec to jest pięknw akcja
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.