› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg. Przybył nowy sklep w Ogrodach

› bieżące 5 miesięcy temu    19.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Przybył nowy sklep w Ogrodach

Sklep internetowy eobuwie.pl otwiera w całej Polsce swoje punkty z innowacyjną usługą doboru obuwia. W CH Ogrody można dokładnie zmierzyć parametry stopy, a system sam zaproponuje odpowiednie buty.
Serwis eobuwie.pl to największy internetowy sprzedawca butów w Polsce. Można wybierać spośród kilkuset marek bez wychodzenia z domu. Pozostaje jednak problem dopasowania, co w przypadku butów jest kluczowe i może zniechęcić do zakupów przez internet.


Eobuwie.pl rozwiązało ten problem poprzez wprowadzenie usługi esize.me, dzięki której klienci mogą dokładnie zbadać parametry swoich stóp. W centrum handlowym Ogrody naprzeciwko sklepu CCC na parterze została otwarta wyspa handlowa wyposażona w taki system. Dzięki specjalnemu skanerowi przed klientem w kilka sekund pojawia się dokładny model 3D jego stóp. Podane są: długość, szerokość, wysokość i obwód każdej ze stóp. Klient może zapisać parametry w swoim profilu i korzystać z tych danych przy każdej kolejnej wizycie w serwisie eobuwie.pl. Na podstawie pobranych wymiarów system przeszukuje kilkadziesiąt tysięcy butów dostępnych w sklepie i proponuje konkretne modele dobrane do stóp klienta. Wszystkie buty dostępne w serwisie zostały zeskanowane, aby możliwie najdokładniej odpowiedzieć na potrzeby klienta.
– Cieszymy się, że Ogrody są jedną z ponad 30 lokalizacji, w których otworzyły się wyspy eobuwie.pl z systemem esize.me. To znaczne zwiększenie komfortu klientów preferujących zakupy przez internet, a jednocześnie duże powiększenie oferty obuwniczej naszego centrum. Stoisko od razu po otwarciu zaczęło się cieszyć sporym zainteresowaniem klientów – mówi Anna Krakowska, dyrektor CH Ogrody.
W punkcie eobuwie.pl w Ogrodach dostępne są urządzenia, dzięki którym od ręki można zamówić wybrane buty i zapłacić za nie. Zostaną dostarczone do domu albo do jednego z punktów odbioru – w zależności od preferencji klienta. Dostawa jest darmowa (w przypadku kuriera – przy zakupach powyżej 100 zł). Klient ma 30 dni na bezpłatny zwrot zamówionego towaru.

Marta Tittenbrun

O Centrum Handlowym Ogrody:
Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza Cushman & Wakefield.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.