Elbląg: Poszukiwany listem gończym wpadł, bo...
› policja |
ponad rok temu
8.10.2018 Redakcja elblag.net komentarzy 1 ocen 1 / 100% |
A A A |


36-letni agresywny mężczyzna został zatrzymany przez patrol prewencji za dewastację. Agresor odgrażał się policjantom, że zostaną zwolnieni i pójdą „siedzieć”. „Siedzieć” poszedł jednak 36-latek gdy sprawdzono go w policyjnej bazie okazało się że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Była godzina 22.00 gdy oficer dyżurny skierował patrol na osiedle Zawada, gdzie do drzwi wejściowych miał dobijać się nieznany mężczyzna. Wcześniej uszkodził on drzwi do klatki schodowej oraz drzwi windy. Policjanci zastali go w momencie gdy uderzał i kopał w drzwi prowadzące do jednego z mieszkań. Chwilę później 36-latek miał już założone na ręce kajdanki. Był on nadal agresywny odgrażał się policjantom i wykrzykiwał że „pójdą siedzieć”. Gdy ci sprawdzili go w komputerowej bazie okazało się że „siedzieć” pójdzie jak na razie on sam. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Teraz odpowie również za zniszczenie mienia.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |