› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Elbląg: Podsumowanie policyjnego weekendu

› bieżące ponad rok temu    19.06.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Podsumowanie policyjnego weekendu

485 badań na zawartość alkoholu, 2 zatrzymanych pijanych kierujących, 306 zrealizowanych interwencji oraz 35 osób przewiezionych do pogotowia socjalnego. Na terenie Elbląga miały miejsce 2 wypadki drogowe. Tak wygląda statystyka z policyjnych służb i zdarzeń w czasie trwania długiego weekendu.

Jeden z wypadków spowodowała pijana kierująca. 29-letnia kobieta miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu. To jednak nie jedyna kierująca pod wpływem alkoholu w ten weekend. W piątek policjanci  ruchu drogowego zatrzymali przy ul. Grota Roweckiego 57-latkę. Kobieta jechała audi a4. Badanie alkotestem wykazało w jej przypadku 0,8 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano jej prawo jazdy a samochód przekazano innej, trzeźwej osobie.

Policjanci patrolowo interwencyjni w trakcie legitymowania 35-latka na dworcu PKP w Elblągu zainteresowali się jego nerwowym zachowaniem. Chwilę później okazało się, iż 35-latek ma w kieszeni spodni 4 foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Po zbadaniu substancji tester dał wynik na zawartość amfetaminy. Z dworca trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyku może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu   

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.