› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg. Pędził Nowodworską ponad 100 km na godz. A motocyklista był pijany

› bieżące ponad rok temu    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pędził Nowodworską ponad 100 km na godz. A motocyklista był pijany  fot. KMP w Elblągu


Funkcjonariusze ruchu drogowego podczas weekendu zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Dokonali ponad 300 kontroli drogowych. Ujawnili 61 przekroczeń dozwolonej prędkości oraz zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

Jeden z kierujących był zatrzymany do kontroli przy ul. Łęczyckiej gdy jechał mając na prędkościomierzu 99 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 40. Drugi jechał ulicą Nowodworską z prędkością 106 km/h czyli o 56 km za szybko. Obaj otrzymali 500 złotowe mandaty oraz zatrzymano im na 3 miesiące prawo jazdy.

Z kolei rekordzistą jeżeli chodzi o wynik badania alkotestem to został nim… motocyklista.  Zatrzymany w niedzielę około 20.00 w Komorowie Żuławskim mężczyzna kierujący motocyklem miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany nie posiadał też uprawnień do kierowania jednośladem.

Wczoraj (15.04) przy ul. Kościuszki patrol ruchu drogowego zatrzymał kobietę kierującą vw golfem. Wynik badania to 0,84 promila.

Osoby te odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami na czas określony przez sąd.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ samogon
ponad rok temu ocena: 100%  1
Jaki jest przepis na nowodworską ? Nigdy takiej nie pędziłem. Zazwyczaj pędzę zwykły bimber i chciałbym teraz pędzić nowodworską.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.