› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Elbląg. Odwołana dodatkowa komunikacja w okresie Wszystkich Świętych

› bieżące miesiąc temu    30.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Odwołana dodatkowa komunikacja w okresie Wszystkich Świętych fot. archiwum Elblag.net / Marcin Mongiałło

W związku z podjęciem decyzji o zamknięciu wszystkich cmentarzy w dniach od 31.10 do 2.11, ZKM w Elblągu informuje o odwołaniu dodatkowej komunikacji do elbląskich nekropoli w tych dniach.

Jednocześnie informujemy, że w dniach od 31.10 do 2.11 komunikacja miejska będzie funkcjonowała wg rozkładów jazdy na dany dzień tygodnia.


Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Odwołana informacja: 

Poniżej publikujemy infromację o organizacja ruchu wokół elbląskich cmentarzy i działania komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych:

• 31 października (sobota) i 1 listopada (niedziela) – w tych dniach wszystkie przejazdy komunikacją miejską w Elblągu będą bezpłatne. • Z uwagi na zaplanowaną organizację ruchu w okolicy cmentarza Dębica, autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały TYLKO do DOLNEJ PĘTLI przy cmentarzu Dębica • Przypominamy o obostrzeniach w komunikacji miejskiej, a więc: obowiązku zakrywania nosa i ust, utrzymywaniu bezpiecznej odległości od innych osób, limitach pasażerów w poszczególnych pojazdach komunikacji miejskiej.

Organizacja ruchu wokół elbląskich cmentarzy: Dębica i Agrykola:

• W dniach 31 października i 1 listopada na ul. Łęczyckiej (od ronda przy ul. Rawskiej do Dolnej Dębicy) ruch drogowy dla pojazdów osobowych będzie jednokierunkowy, bez możliwości parkowania na tym odcinku. Dla autobusów, służb miejskich, taxi i zaopatrzenia ruch będzie dwukierunkowy.

• Od soboty 31 października od godz. 8.00 do 1 listopada do godz. 20.00 na ul. Łęczyckiej od Dolnej Dębicy w górę do ogrodów działkowych - ruch drogowy będzie jednokierunkowy, z możliwością parkowania skośnego po lewej stronie jezdni. Powrót do miasta będzie odbywał się po S 22 do węzła Elbląg - Wschód.

• ul. Agrykola będzie wyłączona z ruchu od dnia 31 października od godz. 8 00 do dnia 1 listopada do godz. 20.00. Wjazd będzie możliwy tylko dla pojazdów: służb porządkowych i osób prowadzących handel (za okazaniem przepustek które wydaje Urząd Miejski w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ksamol
miesiąc temu 1
Morawiecki zamknął cmentarze? Nic nie szkodzi. Tłumy ruszą na cmentarze po święcie zmarłych jak cmentarze otworzą. .Tylko autobusy będą jeszcze bardziej zawalone pasażerami bo będzie ich mało. Ten rząd to geniusze intelektu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.