› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg. Nielegalne automaty do gier i narkotyki w prywatnym mieszkaniu

› policja miesiąc temu    20.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Nielegalne automaty do gier i narkotyki w prywatnym mieszkaniu

W Elblągu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wykryli cztery nielegalne automaty do gier i 141 gramów amfetaminy.

W ciągu niespełna dwóch tygodni warmińsko-mazurscy funkcjonariusze KAS ujawnili kolejne nielegalne automaty do gier w Elblągu. Tym razem punkt usytuowany był w prywatnym mieszkaniu. Znajdował się na drugim piętrze bloku mieszkalnego. Przeprowadzenie czynności przez funkcjonariuszy było utrudnione, ponieważ wejście do klatki schodowej objęto monitoringiem, a drzwi do mieszkania były antywłamaniowe. Mimo utrudnień funkcjonariusze skutecznie weszli do lokalu.

Na miejscu ujawnili cztery nielegalne automaty do gier. W punkcie zastali uczestników procederu oraz głównego lokatora. Ponadto w wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu 141 gramów amfetaminy

- wyjaśnia st.rachm. Marta Rosiak, oficer prasowy IzbayAdministracji Skarbowej w Olsztynie

Funkcjonariusze ustalili, że organizatorem hazardu w mieszkaniu jest ta sama grupa, która urządzała gry na automatach w punkcie kontrolowanym około dwóch tygodni temu.

Zajęte narkotyki oraz głównego lokatora przekazano Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Automaty trafiły do depozytu, a sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo-śledcza w Elblągu.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.