› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg. Nielegalne automaty do gier

› policja 9 miesięcy temu    15.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Nielegalne automaty do gier  fot. KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga i Olsztyna zatrzymali dziewięć automatów do gier w Elblągu i Szczytnie. Przeprowadzone eksperymenty potwierdziły nielegalny charakter urządzeń.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze KAS z Elbląga otrzymali informacje od policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu o ujawnieniu automatów do gier hazardowych. Po udaniu się na miejsce, przeprowadzili eksperyment w zakresie legalności urządzania gier na automatach.

Punkt gier znajdował się w ogólnodostępnym miejscu, usytuowany był w obrębie innych sklepów, w pawilonie po byłym kiosku owocowo-warzywnym. Na miejscu funkcjonariusze stwierdzili, że dwa automaty są włączone a jeden nieczynny. Obiekt był monitorowany dwiema kamerami od wewnątrz i jedną zewnętrzną. Drzwi wyposażone były w elektroniczny wizjer, na którym wyświetlany był wizerunek osób, potencjalnych klientów punktu gier
 

- informuje st.rachm. Marta Rosiak, oficer prasowy - Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie.

W poniedziałek 12 października funkcjonariusze KAS z Olsztyna zabezpieczyli sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych w Szczytnie. Mimo trwającego zagrożenia epidemicznego w centrum miasta działał nielegalny salon, gdzie dostęp do środka był możliwy tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z obsługą lokalu. Przeprowadzony na miejscu eksperyment procesowy oraz przesłuchanie świadków jednoznacznie potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. W obu przypadkach ujawnione automaty zostały zajęte jako dowody rzeczowe, a sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo-śledcza.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ FILIP
8 miesięcy temu 2
To sa tylko gry.. nikt nikomu nie kaze na sile grac. Tu chodzi tylko o to ze te ku...y z Rzadu nie trzymaja na tym swoich pazernych raczek. A to wszystko pod plaszczykiem martwienia sie o zwyklego Kowalskiego i pieniazkow w Skarbie Panstwa. Bo tam gdzie te gnojki maja swoja koperte pod przyslowiowym stole tam maszyny byly i beda funkcjonowac.A nie legalizuja bo sie to nikomu nie oplaca. i tyle.
~ MALINA
9 miesięcy temu 1
Kary ostre to nie będą ich wstawiać,
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.