› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Elbląg na YT - przegląd ostatniego tygodnia. Zobacz filmy

› video ponad rok temu    26.11.2014
Artur Borkowski
komentarzy 1 ocen 12 / 100%
A A A
Elbląg na YT - przegląd ostatniego tygodnia. Zobacz filmy

Każdego dnia, każdy z nas, na swój sposób przeżywa dzień. Czy to w pracy, w szkole, czy to na emeryturze. Większość z nas podsumowanie ostatnich kilkunastu godzin robi do poduszki albo bezwiednie opada z sił i zasypia. Tylko niektórzy, momenty swojego życia utrwalają na filmie. Właśnie dla tych osób, w hołdzie dla ich zaangażowania, wprowadzamy cotygodniowy cykl poświęcony ich twórczości. Szalonej, spontanicznej a często zaplanowanej i wyważonej...

Popularność urządzeń mobilnych, rejestratorów wideo, niskie ceny sprzętu elektronicznego umożliwiają każdemu z nas, łatwą rejestrację otoczenia, w sposób przypadkowy lub wyreżyserowany. 

Serwis YouTube.com jest trzecią najbardziej popularną stroną www (serwisem) na świecie. Codziennie setki milionów osób „wrzucają” i oglądają jej zasoby. Niełatwo w tej ilości danych znaleźć te właściwe i dla nas wartościowe treści. Postaramy się raz w tygodniu przygotować dla Państwa zbiór kilku, kilkunastu filmów z ostatniego tygodnia, które bez naszego nagłośnienia zginą w sieci. Być może dzięki nim, poznają Państwo swoich sąsiadów, znajomych, przyjaciół od innej strony.

Jeśli znaleźli Państwo na YouTube ciekawy film lub sami go nagrali, prosimy o wysyłanie linków na redakcja@elblag.net. Podzielimy się tym z resztą naszych czytelników.

Przemówienie Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - Elbląg 25-11-2014

Zawody Wędkarskie - Trening Rzeka Elbląg 22/11/2014

Elbląg we mgle cz. 1

3019-Andrzejki-Klub Seniora "SIELANKA"

Elbląg pirat drogowy na ulicy Ogólnej

Andrzejki - Klub Seniora SIELANKA

119-lecie tramwajów elektrycznych w Elblągu

Axiss_E-G 2

2014-11-22 - Suszymy miecze :)

Elbląg 15.11.14

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ turban
ponad rok temu ocena: 100%  1
o dobrze ze ktos sie tym zajal. ja rozumiem ze youtube jest dla wszytskich ale pewien uzytkownik o nazwie "imprezaelblag" wrzuca codziennie mnostwo chłamu -roznego rodzaju krotkich filmikow z jakiegos karaoke,18nastek wesel itd. Pytam sie tego jelopa tu: po co ty to wrzucasz i zasmiecasz youtuba? gdy wpisuje sie elblag w wyszukiwarce. to pierwsze kilka stron z tego tygodnia to jest ten syf z imprezaelblag! opanuj sie i przestan smiecic bo przez to nie mozna znalezc tych ciekawszych filmikow
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.