› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Na przebudowę poczekamy. Przetarg unieważniony

› inwestycje miejskie ponad rok temu    30.01.2020
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Na przebudowę poczekamy. Przetarg unieważniony fot. archiwum Elblag.net

Został unieważniony przetarg na przebudowę fragmentu budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Winnej 9 – utworzenia Punktu Pierwszego Kontaktu. Jedna z zainteresowanych firm zaproponowała dwa razy więcej niż na ten cel przeznaczył MOPS. Dziś (30.01) ogłoszono następny przetarg. 

W Biuletynie Informacji Publicznej 14 stycznia ukazało się ogłoszenie o przetargu na przebudowę fragmentu budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej,  przy ul. Winnej 9 w Elblągu. 

Zakres zamówienia obejmuje: 

zbudowanie nowego wejścia od strony ul. 12 Lutego z podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami, zadaszeniem, z drzwiami przystosowanymi dla osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. 

Powstanie Punktu Pierwszego Kontaktu  poprawi warunki pracy i obsługi klientów. Jest to część projektu „Nowoczesny i skuteczny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu”.

Na przetarg zgłosiły się dwie firmy z Elbląga. Wczoraj (29.01) przed otwarciem ofert zamawiający podał, że może zapłacić 84 tys. 400 zł. „Najtańsza" firma zaproponowała 131 tys. 610 zł, a „najdroższa” 169 tys. 740 zł. 

Przetarg unieważniono. Oto uzasadnienie:

Najkorzystniejsza oferta w prowadzonym postępowaniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie otrzymał środków finansowych pozwalających mu na zwiększenie posiadanej kwoty środków do ceny najkorzystniejszej oferty.

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem inwestycja byłaby gotowa 29 lutego. 

Dziś (30.01) ogłoszono następny przetarg. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sztonekpl
ponad rok temu ocena: 0%  1
Zlikwidować takie ośrodki. Te instytucje nic nie robią tylko przejadają nasze pieniądze. Mops wylęgarnia patologii i zawsze tak będzie.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.