› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg. Kobieta jadąca oplem zafira potrąciła rowerzystę

› policja 21 dni temu    8.10.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Kobieta jadąca oplem zafira potrąciła rowerzystę

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Elblągu. Poszkodowany został rowerzysta. Policja apeluje zarówno do kierowców jak i do pieszych o ostrożność. Przypomina też o tym, że warto używać elementów odblaskowych nawet gdy poruszamy się po mieście.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (07.10.2020r.) około godziny 13.00 przy skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Niepodległości. Tam 41-letnia kobieta jadąca oplem zafira potrąciła rowerzystę na oznakowanym przejściu dla pieszych z przejazdem dla rowerów. Kierująca nie zatrzymała się przed przejsciem pomimo tego, że na sąsiednim pasie auto już stało. Na szczęście skończyło się na tylko ogólnych potłuczeniach. Wszyscy byli trzeźwi. Policjanci zarzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali do sadu wniosek o ukaranie.

Policjanci apelują zarówno do kierujących jak i do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie gdy zapada już zmierzch. Pogoda a w szczególności ograniczona opadami widoczność nie sprzyja bezpieczeństwu. Pieszym policjanci radzą używanie elementów odblaskowych nawet w terenie zabudowanym.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.