Elbląg: Kobieta i mężczyzna zatrzymani za posiadanie narkotyków. Grozi 3 lata odsiadki
| › policja | 
						
						
							ponad rok temu
							  
							20.03.2018 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 15 / 100%  | 
					A A A | 
 fot. KMP w ElbląguWczoraj (19.03) policjanci z Elbląga zatrzymali dwie osoby pod zarzutem posiadania narkotyków. 28-letnia kobieta próbowała ukryć blisko 14 gramów amfetaminy w opakowaniu po witaminach, a 25-latek miał woreczek z ecstasy. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Pierwsze zatrzymanie miało miejsce przy ulicy Malborskiej w Elblągu. W mieszkaniu młodej kobiety policjanci znaleźli 13,86 gramów amfetaminy. Ukryła je w pojemniku na witaminy. 
W tym samym czasie inny patrol, zatrzymał przy ulicy Robotniczej 25-latka, który miał przy sobie ecstasy. Policjanci zabezpieczyli 0,88 grama narkotyku. Mężczyzna był notowany za podobne przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
| 
			
				
				Komentarze
				(0)
				 Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).  | 
			bądź pierwszy! | 





 


