› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Jest praca. Komendant Straży Miejskiej poszukiwany

› bieżące ponad rok temu    7.06.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Straż Miejska w ElbląguStraż Miejska w Elblągu fot. Marcin Mongiałło

Ukazało się ogłoszenie o naborze na stanowisko  komendanta  Straży  Miejskiej w  Elblągu. Od dziś (7.06) do 16 czerwca można zgłaszać swój akces.

Jan Korzeniowski, dotychczasowy i wieloletni  komendanta  Straży  Miejskiej   w   Elblągu odchodzi na emeryturę.
W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o naborze na to urzędnicze stanowisko kierownicze.

Wymagane dokumenty należy przesyłać pocztą  lub składać osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1  parter sala nr 100 w terminie od  dziś (7.06) do 16 czerwca.

Najważniejsze wymagania:

- wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności: bezpieczeństwo publiczne lub zarządzanie lub
   administracja lub prawo;
- co najmniej 5 lat staż pracy (do wymaganego stażu pracy wlicza się wykonywanie przez co najmniej 3
  lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku), w tym
  2 lata stażu  pracy na stanowisku kierowniczym.

Obowiązki, m.in

- organizowanie prawidłowego funkcjonowania Straży Miejskiej w Elblągu oraz kierowanie jej
   działalnością;
-  właściwe i zgodne z przepisami dysponowanie środkami finansowymi;
-  sprawowanie nadzoru i kontroli nad gospodarką finansową jednostki;
- współpraca  z  podmiotami  działającymi   w  sferze   bezpieczeństwa   i  porządku   publicznego
   m.in. z Policją, Strażą Pożarną i innymi jednostkami.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 1
    ZADOWOLONY
  • 1
    ZASKOCZONY
  • 1
    POINFORMOWANY
  • 1
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 4
    BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).