› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg: Groził nożem dla 3 złotych i e-papierosa

› policja 11 miesięcy temu    13.06.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Groził nożem dla 3 złotych i e-papierosa

Wczoraj (12.06) policjanci z Elbląga zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia na mieszkańcu Elbląga. Po zgłoszeniu na 112 policjanci zatrzymali go zaraz po zdarzeniu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj (12 czerwca) około godziny 20 na ulicy Gdańskiej w Elblągu. do 28-letniego mieszkańca Elbląga podszedł pijany i agresywny mężczyzna. Przewrócił pokrzywdzonego na ziemię, zaczął podduszać i groził nożem. Chciał pieniędzy. Z kieszeni spodni swojej ofiary zabrał 3 zł i e-papierosa. Następnie uciekł.

Pokrzywdzony zadzwonił pod numer alarmowy 112 i na miejsce przyjechał patrol. W tym samym czasie rozdzwoniły się telefony u dyżurnego. Ludzie zgłaszali, że na kilka ulic dalej pijany mężczyzna zaczepia przechodniów. Jak się okazało był to ten sam mężczyzna, który wcześniej dokonał rozboju. Po kilku minutach został zatrzymany na ulicy Orlej i trafił do policyjnego aresztu. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci znaleźli przy nim skradzionego, elektronicznego papierosa. 23-latek to mieszkaniec Elbląga. W przeszłości był notowany za groźby i uszkodzenie ciała. Funkcjonariusze będą wnioskować do sądu o areszt dla podejrzanego. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.