› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

komentowane

oceniane

Elbląg. Chodnik z extra oświetleniem tuż tuż

› inwestycje drogowe ponad rok temu    17.10.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Chodnik z extra oświetleniem tuż tuż  fot. archiwum elblag.net

Urzędnicy zdecydowali, że przetarg na budowę chodnika łączącego  Aleję Grunwaldzką z ulicą Kolejową wygrała elbląska firma. Inwestycja zostanie zakończony po 30 dniach od daty przekazania budowy. 

W Biuletynie Informacji Publicznej (22.08) ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy: 

Budowy chodnika łączącego Aleję Grunwaldzką z ulicą Kolejową,
budowy trzynastu nowych latarni oświetleniowych stalowych ocynkowanych o wysokości 5,00 m wraz z oprawami oświetleniowymi typu LED o mocy 27 W.

Zgłosiły się dwie firmy: elbląska i gdyńska. Firma Budowlano – Drogowa MTM z Gdyni zaproponowała 395 tys. 180 zł,  zł, a Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Krzysztof Kuźma, Marian Mazur z Elbląga – 254 tys. 709 zł. Obie zapewniały 36 miesięcy gwarancji, a także zakończenie inwestycji w 30 dni od  przekazania placu budowy. 

Dziś (17.10) ukazała się informacja w BIP o udzieleniu zamówienia elbląskiej firmie. Wygląda na to, że  w listopadzie, najpóźniej w grudniu doczekamy się nowego chodnika łączącego Aleję Grunwaldzką z ulicą Kolejową.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nieciapciakom
ponad rok temu 4
Zachęcam redakcję do zainteresowania się sytuacją JUZ zainstalowanych lamp które w kilku miejscach miasta... NIE ŚWIECĄ! Już nie świecą! A gdzie gwarancja? Przykłady z głowy: róg Bema i Komeńskiego - lampa nie świeci ok 2 miesięcy, skrzyżowanie Komeńskiego z Kochanowskiego - nowiutkie skrzyżowanie, lampa nie świeci od samego początku...
~ Mariuszek''L''
ponad rok temu 3
po co ten chodnik tutaj?!!! Nie lepiej było przeznaczyć środki na budowę drogi na ulicy Okólnik???!!! Znów marnowanie pieniędzy...
~ plac, ulica, aleja
ponad rok temu 2
" Jak należy pisać w zdaniu nazwę AL. Niepodległości, Al. Stanów Zjednoczonych itp. Dużą czy małą literą? Piszemy Al. (wielką literą), jeśli jest to skrót słowa Aleje, oraz al. (małą literą), jeśli jest to skrót słowa aleja. Tak więc Al. Niepodległości to Aleje Niepodległości, natomiast al. Niepodległości to aleja Niepodległości. Mirosław Bańko"
~ novak
ponad rok temu ocena: 100%  1
krótkie pytanko czy w tym stuleciu miasto w końcu zrobi oświetlenie na ul Grochowskiej ?????
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.