› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg. Budżet Obywatelski. Głosowanie do 21 października

› bieżące 8 miesięcy temu    18.10.2018
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Budżet Obywatelski. Głosowanie do 21 października

Zadania ogólnomiejskie, małe projekty i propozycje w poszczególnych okręgach - od poniedziałku 24 września do 21 października można oddawać głosy na pomysły, które zrealizowane zostaną z Budżetu Obywatelskiego. 

Głosować można przez stronę internetową: www.budzetobywatelski.elblag.eu. Zachęcamy do tej najprostszej i najszybszej formy głosowania.

Z powyższej strony można również pobrać i wydrukować papierową kartę do głosowania. Karty dostępne są także w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1), w Informacji Turystycznej (Ratusz Staromiejski), Referacie Obsługi Kierowców (Pl. Dworcowy), Departamencie Świadczeń Rodzinnych (ul. Jaśminowa), Zarządzie Budynków Komunalnych (ul. Ratuszowa), na basenie CRW „Dolinka” oraz w ESWIP i Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Związku Jaszczurczego).

Wypełnione karty w formie papierowej należy składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1).

Wszyscy mieszkańcy chcący oddać głos powinni podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL. Przed głosowaniem na zadania w poszczególnych okręgach warto sprawdzić do jakiego okręgu głosujący/głosująca należy.  W zakładce: http://www.budzetobywatelski.elblag.eu/dokumenty-do-pobrania można sprawdzić (oraz pobrać) podział miasta na okręgi wyborcze. Głosy oddane na zadania z innego okręgu będą nieważne.

Głosowanie potrwa od 24 września do 21 października.

Łukasz Mierzejewski 
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Robert Koliński
8 miesięcy temu ocena: 71%  1
Nie ma sensu brać udziału w głosowaniu, w którym szkoły i instytucje miejskie są na uprzywilejowanej pozycji kosztem zwykłych mieszkańców - ani RM, ani prezydent miasta, nie wzięli sobie uwag i krytyki programu ze strony mieszkańców do serca i dalej udają, że wszystko w elbląskim Budżecie Obywatelskim funkcjonuje, jak należy. Otóż nie funkcjonuje i głosowanie na BO w tym kształcie jest po prostu farsą.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.