› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Broń, narkotyki i hazard

› policja 5 miesięcy temu    3.07.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Broń, narkotyki i hazard  fot. KAS Elbląg

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga przeprowadzili kolejną akcję przeciwko organizatorom nielegalnego hazardu. Tym razem tradycyjnie zatrzymali automaty do gier ale też narkotyki i broń.

Punkt z automatami usytuowano w centrum Elbląga, w starej kamienicy. Wejście do środka było utrudnione – zamknięte drzwi, monitoring, szczelnie zaklejone okna. Funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku Delegatury w Elblągu zjawili się tam 27 czerwca br. Gdy na wezwanie do otwarcia lokalu nie było reakcji obsługi funkcjonariusze celno-skarbowi wyważyli drzwi. Okazało się, że pomieszczenie miało dodatkowe wyjście, z którego skorzystali dwaj mężczyźni z obsługi punktu. Ich ucieczka wynikała z faktu, że poza czterema automatami celnicy znaleźli też porzucony pistolet pneumatyczny oraz ok. 30 gramów amfetaminy. Próbowano ją wysypać do zlewu, ale akcja funkcjonariuszy była na tyle szybka, że przestępcy nie zdążyli tego zrobić.

Automaty do gier zajęto zaś o wykryciu broni i narkotyków poinformowano policję. Ta prowadzi teraz dochodzenie w tych sprawach. 

Ryszard Chudy, Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.