› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Elbląg. Będzie 75 nowych miejsc pracy

› bieżące 7 miesięcy temu    7.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Będzie 75 nowych miejsc pracy

Firma Transcom otwiera swój oddział w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej. Zatrudni 75 osób. Za dwa dni 9 października zainteresowani zatrudnieniem będą mogli spotkać się z przyszłym pracodawcą. 

Transcom oferuje usługi obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego i windykacji. Zatrudnia 29 tys. specjalistów. Obsługuje ponad 1,5 miliona zgłoszeń w ponad 33 językach na całym świecie
Od 2003 roku działa na polskim rynku – w Białymstoku, Gdańsku i Olsztynie, a teraz w Elblągu. Firma zaprasza wszystkie osoby, które są zainteresowane zatrudnieniem na dzień otwarty. Odbędzie się w środę, 9 października w  godz. 10-12 w siedzibie Transcom w Elblągu przy Alei Grunwaldzkiej 2i.

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji nowego oddziału. Przedstawiciele Transcom przybliżą kandydatom, jakie możliwości oferuje globalna marka. 

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zadać potencjalnym pracodawcom wszelkie pytania na temat specyfiki pracy oraz poznać zespół, do którego mogliby dołączyć. Następnie kandydaci będą mieli szansę wypełnić test rekrutacyjny, który wskaże ich mocne strony. Tego samego uczestnicy wydarzenia otrzymają informację zwrotną na temat swojego wyniku oraz możliwość dokładnej analizy testu wraz z rekruterem

- wyjaśnia Izabela Gajewska.

Na koniec wszystkim gościom zostaną wręczone pamiątkowe gadżety, a najlepsi będą mogli podjąć pracę w nowym oddziale w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 17
  BRAK SŁÓW
Komentarze (5)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eryk
7 miesięcy temu ocena: 67%  5
UUU by zobaczyć profil działalności firmy trzeba sobie koniecznie założyć konto na fb. Transparentność porażająca i jeszcze bardziej zniechęcająca do tej firmy-instytucji. To ile jeszcze czeka "niespodzianek" po podjęciu współpracy z wami ? Dzięki ale wolę z góry oficjalnie i od razu mieć wszystko czarno na białym.
~ Michal
7 miesięcy temu ocena: 20%  4
Moja kolezanka tam pracuje i jest zadowolona, a raczej by mnie nie oklamala. Ogladalem na facebooku na ich profilu filmik z wypowiedziami to tez mowili, ze spoko, ale zobaczymy. Jutro sie tam przejde to sie zorientuje jak jest.
~ Eryk
7 miesięcy temu ocena: 85%  3
To jakaś KPINA 0 ZERO info czym się ta firma zajmuje i jacy specjaliści są jej potrzebni ( przykładowo ja jako specjalista obróbki skrawaniem ). Jak ktoś daje tak lakoniczne info to ma wiele do ukrycia , WIĘC z daleka od takich bo można sobie narobić kłopotów!
~ Transcom Poland
7 miesięcy temu ocena: 17%  2
Cześć Eryk - firma Transcom świadczy usługi klientom zewnętrznym z różnych branż. Mamy projekty telekomunikacyjne, modowe, ubezpieczeniowe, bankowe, AGD i inne. Nasi specjaliści mają różne zakresy obowiązków - niektórzy dzwonią do klientów, żeby przedłużać umowy oraz dopasować nowe oferty, inni jeszcze pomagają rozwiązywać problemy techniczne związane z zepsutym sprzętem. Jesteśmy dumni z tego, że pracują z nami świetni ludzie, którzy tworzą zgrane i zmotywowane zespoły. Wszystko to można przeczytać na naszej stronie: https://pl.transcom.com/elblag... i zobaczyć na naszej stronie na FB - Transcom Poland. Zachęcamy!
~ Jacoby
7 miesięcy temu ocena: 50%  1
No i gutek.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.