› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Elbląg: Awantura w hotelu i… dziura w drzwiach

› policja ponad rok temu    12.12.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Awantura w hotelu i… dziura w drzwiach
Patrol policji został wezwany do jednego z elbląskich hoteli po tym jak jego goście posprzeczali się ze sobą a w drzwiach powstała duża, 30 centymetrowa dziura…
 
Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 18.00. Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o awanturze w hotelu i wysłał tam patrol. Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy hotelowymi gośćmi doszło do sprzeczki. W trakcie, której ucierpiał jeden z nich a także… hotelowe drzwi. W tych ostatnich powstała 30 centymetrowa dziura. Z czterech osób został zatrzymany 39-letni mężczyzna jako sprawca uszkodzenia mienia. Policjanci wylegitymowali również trzy pozostałe osoby. Okazało się, że jedna z kobiet, 39-latka jest poszukiwana przez prokuraturę, która próbowała ustalić adres kobiety. Teraz ustalili go policjanci.
 
Szkody powstałe w wyniku imprezy wyceniono wstępnie na 1500 złotych. Zatrzymany mężczyzna może odpowiadać za zniszczenie mienia. Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności.
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Realista
ponad rok temu ocena: 100%  1
Czemu nie napiszence o Romeo, ktory na ulicy konopnickej w niedziele nad ranem probowal wylamac drzwi, czym obudzil caly blok. Policja byla a jakze. Nawet wyprowadzila gagatka w kajdankach, po czym, po niedlugim czasie Romeo powrocil, zaczal spiewac serenady na q i urwal klamke, zanueczyscil klstke schodowa. Policja przyjechala znowu, a jakze, czy gagatka schwytala nie wiadomo. Tak wlasnie dziala policja!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.