› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Dzień Dziecka w Elblągu. Tak bawili się najmłodsi elblążanie (+ zdjęcia)

› dzieci i rodzina ponad rok temu    3.06.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Miejski Dzień Dziecka w Elblągu (2018 r.),Miejski Dzień Dziecka w Elblągu (2018 r.), fot. Elblag.net

Z okazji Dnia Dziecka miasto przygotowało wiele atrakcji dla najmłodszych elblążan. Festyn z tej okazji odbył się 1 czerwca na placu przy katedrze oraz na ulicy Stary Rynek.

Pierwsza część rozpoczęła się o godz. 10.30 i potrwała do godz. 13.30.  Dzieciom przekazane zostały klucze do miasta. Na scenie przy katedrze odbyły się występy artystyczne. Na pobliskim placu najmłodsi bawili się w towarzystwie swoich opiekunów. Nie zabrakło, podobnie jak w poprzednim roku, pokazu gołębi pocztowych. 

Na ulicy Stary Rynek odbyły się prezentacje pojazdów i sprzętu służb mundurowych. Dzieci mogły dotknąć, a nawet wejść do środka do różnego rodzaju samochodów używanych przez wojsko i policję. Ponadto w czasie festynu najmłodsi mogli udać się do stref, w których czekało na nich mnóstwo atrakcji. Miasto przygotowało strefę animacji plastycznej, rekreacji i sportu, artystyczną, jak również miejsce, w którym mogły przyozdobić swoje twarze w ładny malunek. Dużą popularnoscią cieszyły się trampoliny.

Po godzinie 16.30 na placu katedralnym odbyły się koncerty zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury, natomiast o godz. 18.30 przed elbląską publicznością wystąpił zespół 4Dreamers, który zgromadził pod sceną dużą rzeszę fanek.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (1)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ borys
  ponad rok temu 1
  Super było dziękujemy bardzo organizatorom był duży deszcz ale warto było szkoda że po płyty musiałam biegać do empiku ale za to mam autografy podziękowania kieruje dla Panów z ochrony byli bardzo pomocni uprzejmi ta firma Skorpion to z Elbląga?
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.