› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Dzień Babci i Dziadka z elblag.net - zobacz video

› bieżące ponad rok temu    21.01.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 7 ocen 25 / 96%
A A A
Dzień Babci i Dziadka z elblag.net - zobacz video

Dzień Babci obchodzimy właśnie dziś! W Polsce tradycja ta sięga lat 60-tych, lecz na świecie to święto ma dłuższy staż. Zapytaliśmy Elblążan, jak celebrują ten miły dzień? Zobacz nasz materiał video.

Cel naszej dzisiejszej wędrówki z kamerą był jasny i prosty. Chcieliśmy, aby na twarzach dziadków i babć pojawiły się uśmiechy. Rozpoczęliśmy od tego, by najmłodsi opowiedzieli za co uwielbiają swoich dziadków. W tym celu odwiedziliśmy Przedszkole nr 23 w Elblągu. Następnym krokiem było pytanie przechodniów, czy nie zapomnieli złożyć życzeń babciom.

Jak się okazało, prawie wszystkie doskonale orientują się, jaki mamy dziś dzień, a rozmowy z mieszkańcami Elbląga utwierdziły nas, że dziadkowie i babcie lubią swoje święto. Wręczając napotkanym osobom drobny upominek, widać było szczere uśmiechy!

Ze strony redakcji elblag.net również dołączamy się do życzeń zawartych w materiale wideo. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich babć i dziadków!

Podziękowania składamy również firmie Hurtownia Walentynowicz, która z tej doniosłej okazji dostarczyła nam pokaźny bukiet pięknych tulipanów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ witia
ponad rok temu ocena: 50%  7
"bukiet pięknych tulipnów." - co to są tulipny?
~ millaaa
ponad rok temu ocena: 67%  6
Chciałam tylko zauważyć że filmik a także artykuł dotyczy cudownego święta ale oczywiście najważniejsze jest wytknięcie błędów a materiał i okazja na drugim planie. Gratulacje za filmik, ogląda się miło i z uśmiechem na twarzy.
~ witia
ponad rok temu ocena: 75%  5
jasne, błędy nie są ważne, tekst nie jest ważny i może być byle jak napisany, z błędami i nielogicznie ważne, że temat fajny i filmik jest. A czytelnicy zamknąć mordy i oglądać. Brawo za podejście.
~ elblazanka
ponad rok temu ocena: 45%  4
się widzę uczony znalazł !! jak widać wiesz o co chodzi to po co poprawiasz gratuluję wiedzy bo każdy się domyślił o co chodzi i co ktoś chciał wyrazić. Nie trzeba zaraz wytykać szczegółów ...
~ witia
ponad rok temu ocena: 29%  3
Elblazanka dziennikarz takich błędów robic nie powinien. Jesli je robi to powinien znaleźć sobie inna prace bo wstyd redakcji przynosi tylko.
~ omniper
ponad rok temu ocena: 67%  2
Nie no spoko, pismak jak święta krowa, byki może solić, ale uwagi mu zwrócić nie można. A może to taki rebus dla czytelników - zgadnij co napisałem, jakiej literki w słowie brakuje? A poważnie, jak nisko upadł ten zawód dziennikarza w Elblągu, że pisać mogą osoby, które pisać po polsku nie potrafią?
~ olx
ponad rok temu ocena: 60%  1
"napotnych", niezbędnych "rewizytów"???? Kto to pisał??? Ludzie ogarnijcie się, byyykiii!!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.