› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Druga wycieczka po rzece Elbląg

ponad rok temu    14.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Druga wycieczka po rzece Elbląg fot. UM Elbląg

W najbliższą niedzielę (17 lipca), po raz drugi w tegoroczne lato, zwiedzimy nasze miasto z perspektywy płynącej rzeki. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce kajakowej po rzece Elbląg, którą poprowadzi przewodnik z elbląskiego oddziału PTTK.


Nasz pomysł na aktywnie spędzony czas, to wycieczka kajakiem po nieznanych rejonach rzeki Elbląg. Będzie to już druga tego typu podróż organizowana w ramach programu Wakacje z MOSiR-em, a do końca lata zaprosimy jeszcze na dwie następne. Dodatkowego uroku tym wydarzeniom nadaje fakt, że za każdym razem poznajemy nowe zakątki oraz ciekawostki na temat napotkanych miejsc.

Z uwagi na trwające tego dnia zawody Garmin Iron Trhiatlon, wycieczkę rozpoczniemy o godzinie 16:00 z przystani kajakowej przy ul. Radomskiej. Podczas wycieczki każdy z uczestników jest zobowiązany do przebywania cały czas w kamizelce asekuracyjnej, nałożonej i zapiętej na sobie. Prosimy pamiętać o nakryciu głowy, kremie przeciwsłonecznym, piciu i ewentualnie jedzeniu. Do wiosłowania mogą także przydać się krótkie rękawiczki na dłonie.

Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają osoby dorosłe, zaś osoby małoletnie mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE pod opieką swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Czas trwania imprezy to około 3-4 godziny. Udział w wycieczce jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, gdyż limit miejsc jest ograniczony.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.