› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Druga wycieczka kajakowa z MOSiR-em

› bieżące 2 miesiące temu    18.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Druga wycieczka kajakowa z MOSiR-em fot. MOSIR Elbląg

Kolejna wakacyjna wycieczka kajakowa za nami. Popołudnie w minioną niedzielę sprzyjało wodnej aktywności, w której wzięło udział kilkunastu uczestników.

Wycieczki kajakowe to propozycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w ramach tegorocznych wakacji. Takie wyprawy w okresie letnim są jedną z przyjemniejszych form spędzania wolnego czasu. Można przede wszystkim poznać miasto od nietypowej strony i zobaczyć to, co zwykle jest niedostępne dla postronnych osób.

Podczas tej wycieczki grupa płynących wystartowała, tak jak zazwyczaj, z przystani MOSiR przy ul. Radomskiej. Wszyscy wyposażeni w kapoki ruszyli na rzekę Elbląg. Impreza odbywa się z udziałem przewodnika PTTK w Elblągu, który opowiada przybyłym o historii napotkanych miejsc i atrakcji.

Podczas niedzielnej wyprawy odwiedziliśmy między innymi suwnicę bramową, aleję kotwic oraz elbląski port. Ciekawostki opowiadane przez przewodnika oraz zobaczenie Elbląga z zupełnie innej perspektywy sprawiło, że zarówno młodsi i jak i starsi uczestnicy wycieczki, zadowoleni dopłynęli z powrotem do przystani kajakowej MOSiR, gdzie nasza wycieczka się skończyła.

Dziękujemy wszystkim za bezpieczne i sprawne poruszanie się po wodzie. Już teraz zapraszamy na kolejną wycieczkę, która odbędzie się za 3 tygodnie (7 sierpnia).

Szczegóły podane zostaną wkrótce.

MOSiR Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.