› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Dodatkowe środki na koncie? To możliwe bez kredytu!

› poradnik 9 miesięcy temu    9.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dodatkowe środki na koncie? To możliwe bez kredytu!

Zbyt mała ilość środków na koncie bankowym nie musi przekreślać opcji skorzystania z różnych okazji, takich jak na przykład posezonowe wyprzedaże i promocje. Istnieje kilka możliwości zdobycia dodatkowych środków na konto oszczędnościowe. Czy już wiesz, na czym polegają limity kredytowe na koncie, a także profity płynące z posiadania konta oszczędnościowego? Jeżeli nie, to koniecznie zdobądź wiedzę na ten temat!

Limity kredytowe na koncie – to się opłaca

Zaciąganie kredytu bardzo często wiąże się z wieloma formalnościami, co może być kłopotliwe i czasochłonne. Pewną alternatywą jest natomiast czerpanie profitów z limitu kredytowego na koncie. Aby korzystać z takiej usługi, zazwyczaj wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w banku, w którym posiadamy swoje konto. Warto sprawdzić, czy taki produkt znajduje się w ofercie naszego banku, jeżeli nie, zawsze mamy możliwość założenia nowego konta.

Na co zwracać uwagę w przypadku wyboru najlepszego dla siebie limitu kredytowego na koncie? Ważną kwestią jest to, ile dodatkowych środków możemy otrzymać, a także jakie jest oprocentowanie limitu kredytowego. Duże znaczenie ma tu także sposób spłacania odsetek, jak również Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).

Bardzo korzystną ofertę limitu kredytowego proponuje eurobank, który pozwala na skorzystanie ze środków w wysokości od 1 000 zł do 100 000 zł. Na chwilę obecną oprocentowanie limitu kredytowego wynosi około 10%, a jeżeli limit jest wykorzystywany nie dłużej niż przez 10 dni w miesiącu, wówczas następuje zwrot odsetek.

Korzystne jest to, że odsetki z tytułu korzystania z limitu kredytowego automatycznie pobierane są ze środków znajdujących się na koncie. A ponadto to, że wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum, ponieważ niewymagane są dodatkowe zabezpieczenia. Zazwyczaj wystarczy przedstawić dokumenty poświadczające stałe wpływy na konto.

Nie da się ukryć, że ogromną korzyścią jest łatwy dostęp do przyznanego limitu. Pieniędzmi tymi można dysponować w dowolny sposób.

Konto oszczędnościowe – dlaczego warto go mieć!

Największą korzyścią płynącą z posiadania rachunku oszczędnościowego jest oprocentowanie złożonych na nim środków, co w efekcie zapewnia korzyści finansowe. Oszczędności rosną w zależności od wpływów. Warto zainteresować się taką opcją. Jedną z godnych uwagi ofert proponuje eurobank, aktualnie można zdobyć nawet 2,50% oprocentowanie w skali roku.

Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebne będą dodatkowe środki na koncie. Dlatego warto mieć w zanadrzu opcję, z której będzie można skorzystać w potrzebie. Brak zbędnych formalności i szybki dostęp do gotówki to jedne z największych zalet limitu kredytowego na koncie i posiadania konta oszczędnościowego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.