› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Dni Elbląga: zamknięcie ul. Warszawskiej i dodatkowe kursy

› bieżące 11 miesięcy temu    21.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dni Elbląga: zamknięcie ul. Warszawskiej i dodatkowe kursy fot. elblag.net/archiwum

W związku z organizacją Dni Elbląga wprowadzona zostaje zmiana organizacji ruchu w dniu 25 czerwca br. w godz. 16:00 do ok. godz. 1:30.

Zmiana organizacji ruchu będzie dotyczyła ulicy Warszawskiej, na odcinku od ul. Tartacznej do mostku przy Młodzieżowym Domu Kultury, która na tym odcinku zostanie zamknięta.

Dla pojazdów wjeżdżających od strony ul. Nowodworskiej zorganizowany zostanie objazd tak, aby na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej z ul. Warszawską kierowały się one w stronę ul. Radomskiej. Umieszczone zostaną odpowiednie tablice informacyjne o zmianie organizacji ruchu.

Zorganizowany zostanie również objazd wzdłuż fosy staromiejskiej, od ul. Warszawskiej do ul. Grochowskiej. Będzie to ruch jednostronny dla pojazdów wjeżdżających od strony Mostu Wyszyńskiego.

Dodatkowo, 25 czerwca zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w trasie linii nr 14 oraz wprowadzone zostaną dodatkowe, wieczorne kursy tramwajów.

W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Warszawskiej, 25 czerwca (sobota) autobus linii nr 14 od około godz. 16:00 będzie kursował w obu kierunkach po skróconej trasie - do pętli przy Warszawskiej.

W celu ułatwienia powrotu z Dni Elbląga, 25 czerwca (noc z soboty na niedzielę), zostaną uruchomione dodatkowe kursy tramwajów z placu Słowiańskiego: - do pętli Druska - ok. 00:18; - do pętli Ogólna (przez Dąbka) - ok. 23:23, 00:08, 01:09, 01:28 (zjazd do zajezdni przy ul. Browarnej); - do pętli Saperów – ok. 23:32, 01:08.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.