› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Dni Elbląga 2022 za nami. Jak oceniacie elbląskie święto miasta?

› bieżące miesiąc temu    27.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Dni Elbląga 2022 za nami. Jak oceniacie elbląskie święto miasta? fot. UM Elbląg

Dni Elbląga 2022, choć skrócone o jeden dzień, mogły się podobać. Koncerty muzyczne, imprezy towarzyszące, strefa rozrywki i zawody sportowe dostarczyły wszystkim uczestnikom święta miasta wiele pozytywnych emocji. Było za krótko - to najczęściej powtarzane zdanie wśród elblążan, którzy chcieliby aby elbląska Starówka tętniła takimi imprezami w każdy weekend.

- Okres wakacyjny to czas odpoczynku i rekreacji. Dla turystów oraz osób, które pozostają w czasie wakacji w mieście elbląski samorząd wraz z wieloma instytucjami i organizacjami pozarządowymi przygotował bardzo ciekawą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Pierwszy weekend wakacji to tradycyjnie Dni Elbląga, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca. Już dziś serdecznie zapraszam do udziału – zapraszał Witold Wróblewski prezydent Elbląga.

Strefa koncertowa mieściła na Wyspie Spichrzów. Przed elbląską publicznością zaprezentowali się, w sobotę – Viki Gabor, Natalia Kukulska, T.LOVE, Novika, a w niedzielę Elbląska Orkiestra Kameralna i Tango Attack.

- Chciałbym przypomnieć, że mamy Rok Tradycji Morskich Elbląga. Chcemy również zaakcentować ten fakt podczas tegorocznego święta miasta. W związku z tym odbędzie się wiele imprez i wydarzeń związanych z wodą. Już po raz drugi na rzece Elbląg zrealizowane zostanie wydarzenie pn. Hold Fast. Śmiałkowie przeprawią się po linie z jednego na drugi brzeg rzeki Elbląg z użyciem jedynie rąk. Podczas Dni Elbląga odbędą się również: Mistrzostwa województwa w kajakarstwie klasycznym, Flis Kanałem Elbląskim i Regaty Dziecięce między mostami – wyliczał prezydent.

A jak Wam podobała się tegoroczna edycja Dni Elbląga?

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (2)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Arx
  miesiąc temu 2
  Nie byłem z 10 lat - i po tym co zobaczyłem, wiem że już nie pójdę pewnie z kolejnych 10 lat. Elblążanin co tam było fajnego? Żenada na każdym kroku, począwszy od tego, że kierowców kierowano objazdem przez cały Elbląg, kończywszy na tym, że stoiska bardzo słabe, mało, drogo, przy wejściu przeszukania (niezgodne z prawem), a nagłośnienie tak fatalne, że nawet stojąc przy scenie nie było słychać co ta Kukulska nawija do mikrofonu. To jest przykład jak NIE powinno się robić imprez masowych.
  ~ Elblążanin.
  miesiąc temu ocena: 33%  1
  Fajnie było ,mnóstwo ludzi, Tylko Piwo drogie.
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.