› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Debata prezydencka na żywo w Telewizji Elbląskiej i elblag.net

› bieżące ponad rok temu    17.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 17 ocen 16 / 69%
A A A
Debata prezydencka na żywo w Telewizji Elbląskiej i elblag.net fot. elblag.net

17 czerwca o godz. 18 odbędzie się debata prezydencka organizowana przez część elbląskich mediów. Transmisję na żywo przeprowadzi Telewizja Elbląska na stronie internetowej www.tv.elblag.pl, retransmisję w czwartek, 20 czerwca o godz. 20 będzie można obejrzeć na kanale lokalnym Telewizji Elbląskiej w sieci Vectra.

Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta Elbląga. Przypomnijmy, że są nimi: Cezary Balbuza (Elbląski Komitet Obywatelski), Ewa Białkowska (Ruch Palikota), Elżbieta Gelert (Platforma Obywatelska), Paweł Kowszyński (Solidarna Polska), Lech Kraśniański (Wolny Elbląg), Janusz Nowak (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Edward Pukin (Naszą Partią Jest Elbląg), Jacek Tomczak (Partia Elblążan), Jerzy Wilk (Prawo i Sprawiedliwość), Witold Wróblewski (Komitet Witolda Wróblewskiego).

Debata będzie się składać z pięciu części. Cztery pierwsze to pytania dziennikarzy do kandydatów z następujących dziedzin: praca, inwestycje, oświata, polityka społeczna. Każdy kandydat będzie musiał odpowiedzieć na jedno pytanie z jednego bloku tematycznego. Dziennikarze przygotują 10 pytań, to kandydat będzie wskazywał numer pytania, czas na odpowiedź – 1 minuta.

Kandydaci będą odpowiadać w kolejności wylosowanej przed debatą. Czas odpowiedzi będzie mierzony elektronicznie na zegarze widocznym dla uczestników debaty. Piąty blok to czas dla kandydatów. Każdy kandydat będzie miał półtorej minuty, by zaprezentować swój program, zachęcić do głosowania na swoją kandydaturę.

Debata będzie trwała około 75 minut, będzie ją prowadził Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej. Pytania zadawać będą także: Kamila Jabłonowska z Info.Elblag, Mira Stankiewicz z Radia Olsztyn, Marcin Pszczółkowski z Elblag.net, Piotr Derlukiewicz z Elbląskiej Gazety Internetowej Portel, Rafał Maliszewski z Dziennika Elbląskiego i Marek Nowosad z Radia Gdańsk.

Debata będzie również zarejestrowana przez kamery elblag.net i będzie można obejrzeć jej powtórkę we wtorek na www.elblag.net.

Na żywo można będzie debatę śledzić pod tym linkiem:

http://www.tv.elblag.pl/live 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (17)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PilgrimElbinger
ponad rok temu 17
Wilk walczył, Kraśniański nie tak źle, Nowak z wiedzą. Dla mnie oni byli najlepsi. Muszkac odgrzewasz stare, dawno wyjaśnione rzeczy. Najlepiej obsmarować kogoś i wybrać jakiegos głąba.
~ Muszkak
ponad rok temu 16
Przydałaby się debata o firmie Elbrol: http://www.przeglad-tygodnik.p...
~ nadzieja
ponad rok temu ocena: 50%  15
Balbuza potwierdził swoją klasę - warto dać mu szansę!
~ kito
ponad rok temu ocena: 25%  14
Wygrał Nowak, brawo panie Januszu !!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu 13
Szczególnie ważne było to pytanie - dlaczego udaje Pan że popiera Pana H Słonina ? A jaka paradna odpowiedz...
~ szynka
ponad rok temu ocena: 0%  12
Zdecydowanie wygrał Nowak! Białkowska? Porażka totalna, Kowszyński - juz ktoś tyle obiecywał i jak skończył? Reszta nie warto nawet komentować
~ Stan
ponad rok temu ocena: 0%  11
Według mnie najlepiej wypadl Kowszynski
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 67%  10
Pan Pukim toczy bój nie tam gdzie trzeba nie tak jak trzeba i nie z tymi sojusznikami co trzeba. Szkoda zapały bo jak mógł to nie chciał a jak teraz chce to nie może ....
~ andrzej
ponad rok temu ocena: 0%  9
Realnie to tylko Pukin o Elbląg walczy -reszta toczy bój partyjny
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 75%  8
Sama formuła była do d..y bo co to za debata bez pytań pomiędzy kandydatami ?
~ TERAZ PIS!!!
ponad rok temu ocena: 42%  7
Nr. 1 Jerzy Wilk PIS, Nr. 2 Krasniański Wolny Elbląg. Białkowska, Gelert porażka. O reszcie nie wspomnę nawet. Panie Wilk głosujemy na Pana całą rodziną!!! TYLKO PIS!!!
~ PilgrimElbinger
ponad rok temu ocena: 33%  6
Po debacie mam selekcję negatywną. Odpadaja: Tomczak, Kowszyński, Pukin, Białkowska i Gelert. Ta ostatnia sprawia wrażenie wroga miasta. Najlepiej wypadli: Nowak, Wilk i Kraśniański.
~ sasza
ponad rok temu ocena: 33%  5
Moim zdaniem wygrał Kraśniański i Balbuza. Wilk średni, Białkowska PORAŻKA
~ zoja
ponad rok temu ocena: 71%  4
mi nie działa ale czego spodziewać się po pseudotelewizji
~ HADES
ponad rok temu ocena: 0%  3
Działała Wam ta transmisja?
~ NoName
ponad rok temu ocena: 80%  2
Dziwaczna ta "telewizja" elbląska. Mają swój kanał w telewizji a transmisji trzeba szukać gdzieś na ich stronie. Równie dobrze mogli by zlikwidować swój kanał i prowadzić tylko telewizję internetową
~ A jednak
ponad rok temu ocena: 67%  1
Jakimś dziwnym sposobem widzę tu ustawkę zorganizowaną przez PO, żeby konkurencję wyciąć. Wiadomo, odpowiedni dziennikarze, odpowiednie pytania (nawet poniżej pasa) i odpowiedni adresaci tych pytań. Nie liczmy więc na uczciwość rządzących inaczej dawno już mielibyśmy uczciwy rząd..?!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.